Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

MOCNO CZERWONA AZALIA NABUCCO - PIĘKNIE WYBARWIONA!!!

MOCNO_CZERWONA_AZALIA_NABUCCO__PIĘKNIE_WYBARWIONA OPIS ROŚLINY: Odmiana najbardziej czerwona spośród wszystkich azalii, tworząca półkuliste kwiatostany składające się z intensywnie czerwonych kwiatów o lejkowatym kształ(...)
wiecej informacji »

 

cena: 26.00zł
produkt niedostępny

KLON CZERWONY - ACER RUBRUM

KLON_CZERWONY__ACER_RUBRUM OPIS ROŚLINY: Klon znany z jesiennego, przepięknego wybarwienia na czerwono. Młode drzewa mają gładką, srebrzysto- szarą korę , co widać szczególnie zimą. Drzewo dorasta do ok. 10m,(...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.80zł
produkt niedostępny

PRZEZROCZYSTE, BIBUŁKOWE DYWANY KWIATÓW - PARONYCHIA!!!

PRZEZROCZYSTE_BIBUŁKOWE_DYWANY_KWIATÓW__PARONYCHIA OPIS ROŚLINY: Niska, zimozielona, płożąca się bylina zbliżona pokrojem do macierzanki, ale o zupełnie innych kwiatach. Osiąga wysokość zaledwie 5-15 cm., szybko pokrywa powierzchnię gleby(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
produkt niedostępny

PENSTEMON PALCZASTY HUSKER RED - PENSTEMON DIGITALIS-sadz

PENSTEMON_PALCZASTY_HUSKER_RED__PENSTEMON_DIGITALISsadz OPIS ROŚLINY: Bardzo ładna odmiana o liściach przez cały sezon purpurowych. Osiąga wysokość 50-60cm, a w czasie kwitnienia 80-100cm. Kwitnie w VII-VIII, a kwiaty w kształcie rozchylonych dzw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
sztuk:

GORYCZKA RÓŻOWA RINDO ZUIKO - NOWOŚĆ NA RYNKU!!!

GORYCZKA_RÓŻOWA_RINDO_ZUIKO__NOWOŚĆ_NA_RYNKU_ OPIS ROŚLINY: Nowa odmiana mająca głęboki różowy kolor co jest rzadkościa wśród goryczek. Kwiaty duże w kształcie trąbki z ciemniejszymi smugami, kwitnie od czerwca do wrześ(...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
produkt niedostępny

APTENIA SERCOLISTNA - CAŁE LATO KWITNIE!!!

APTENIA_SERCOLISTNA__CAŁE_LATO_KWITNIE OPIS ROŚLINY: Bardzo ładna roślina ozdobna i zadarniająca, bliska krewna delosperm i przypołudników. Tworzy pędy około 50 cm, posiada mięsiste, zielone, gruboszowate liście o sercowa(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
produkt niedostępny

AMSONIA NADREŃSKA BLUE ICE-RZADKOŚĆ KOLEKCJONERSKA

AMSONIA_NADREŃSKA_BLUE_ICERZADKOŚĆ_KOLEKCJONERSKA OPIS ROŚLINY: Amsonie są rzadko spotykane w naszych ogrodach bo sadzonki są trudno dostępne i rzadko produkowane w szkółkach. Odmiana BLUE ICE- NIEBIESKA GWIAZDA wyróżnia się ci(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
produkt niedostępny

KOCIMIĘTKA ŻYŁKOWANA BLUE MOON - NEPETA NERVOSA

KOCIMIĘTKA_ŻYŁKOWANA_BLUE_MOON__NEPETA_NERVOSA OPIS ROŚLINY: Odmiana dość niska, kompaktowa osiąga około 30-40cm , pokrój zwarty, gęsty. Kwiaty dwukolorowe lawendowo-niebieskie zebrane w gęste, długie nibykłosy. Liście aromatycz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
produkt niedostępny

REWELACJA - DATURA CZERWONA - BRUGMANSIA SANGUINEA

REWELACJA__DATURA_CZERWONA__BRUGMANSIA_SANGUINEA OPIS ROŚLINY: Ta piękna datura zachwyca kwiatami o niezwykłym kształcie i kolorze. Od lata do jesieni roślinę zdobią pomarańczowo-czerwone trąbkowe kwiaty z żółtymi żyłkami, dłu(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.80zł
produkt niedostępny

SZAŁWIA OMSZONA CARADONNA - SALVIA NEMEROSA

SZAŁWIA_OMSZONA_CARADONNA__SALVIA_NEMEROSA OPIS ROŚLINY: Roślina miododajna jest dobrym źródłem nektaru dla pszczół. 'Caradonna' to bardzo ładna odmiana szałwi omszonej nagrodzona wieloma medalami. Wyróżnia się (...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny