Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

AKEBIA - SMACZNE, SŁODKIE OWOCE!!!

AKEBIA__SMACZNE_SŁODKIE_OWOCE_ WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Bardzo interesująco wyglądają mięsiste owoce, złożone z kilku jagód o długości do 10 cm, wyglądających jak parówki. Owoce z zewnątrz są fioletowe, a(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
produkt niedostępny

TOJAD ŻÓŁTY LISI - ODSTRASZACZ KRETÓW I NORNIC - ACONITUM VULPARIA-sadzonka

TOJAD_ŻÓŁTY_LISI__ODSTRASZACZ_KRETÓW_I_NORNIC__ACONITUM_VULPARIAsadzonka_ OPIS ROŚLINY: Roślina objęta jest ścisłą ochroną gatunkową i jest umieszczona w grupie gatunków rzadkich, potencjalnie zagrożonych. Ma niespotykany wśród tojadów ż&(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

KRZEW UBRANY W KORALE - PIĘKNOTKA - KALIKARPA - CALLICARPA BODINIERI-sadzonka

KRZEW_UBRANY_W_KORALE__PIĘKNOTKA__KALIKARPA__CALLICARPA_BODINIERIsadzonka OPIS ROŚLINY: Odmiana ozdobna „Profusion”, charakteryzującą się niższym wzrostem   obfitym owocowaniem oraz ciekawym, wiosennym, czerwono-brązowym zabarwieniem liści. &n(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

NOWOŚĆ!!! PACHNĄCA HORTENSJA LEVANA - 50cm kwiaty!!!

NOWOŚĆ_PACHNĄCA_HORTENSJA_LEVANA__50cm_kwiaty NOWOŚĆ NA RYNKU!!! LICENCYJNA, RZADKA ODMIANA! ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! Kwiatostany tej hortensji są przepiękne: k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 20.30zł
produkt niedostępny

PENSTEMON KOSMATY PYGMAEUS - PENSTEMON HIRSUTUS

PENSTEMON_KOSMATY_PYGMAEUS__PENSTEMON_HIRSUTUS Piękny, nieduży penstemon, do ogródków skalnych, na skarpy i tarasy. Wysokość rośliny do 15cm w czasie kwitnienia, zimą tworzy rozety purpurowo zielonych liści. Obficie zakwita w (...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.80zł
sztuk:

HORTENSJA CZERWONY DIAMENT - HYDRANGEA DIAMAND ROUGE

HORTENSJA_CZERWONY_DIAMENT__HYDRANGEA_DIAMAND_ROUGE_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! Hortensja nagrodzona wieloma medalami, min. srebrnym medalem na wystawie Planetari(...)
wiecej informacji »

 

cena: 35.00zł
sztuk:

FLOKS PINKIE HILL - PACHNĄCY, JASNO RÓŻOWY-DOSTĘPNY OD MAJA

FLOKS_PINKIE_HILL__PACHNĄCY_JASNO_RÓŻOWYDOSTĘPNY_OD_MAJA OPIS ROŚLINY:SADZONKA DOSTĘPNA OD MAJA Intrygująca odmiana o kwiatach w delikatnym różowym kolorze, świetnie wygląda posadzona na tle ciemniejszych roślin. Kwiaty dość duże zebrane (...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

HORTENSJA SILVER DOLLAR - NOWOŚĆ KOLEKCJONERSKA!

HORTENSJA_SILVER_DOLLAR__NOWOŚĆ_KOLEKCJONERSKA OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!!   Efektowna hortensja bukietowa tworzy obficie kwitnące, zwarte(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

HORTENSJA DRZEWIASTA RÓŻOWA PINK PINCUSHION

HORTENSJA_DRZEWIASTA_RÓŻOWA_PINK_PINCUSHION OPIS ROŚLINY: Pachnąca, stosunkowo nowa odmiana, kuzynka białej Anabell o kwiatostanach bardziej płaskich, ok. 10cm średnicy. Kwiatostany składaja się w większości z różowych kwiat&(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

PYSZNOGŁÓWKA SZKARŁATNA CAMBRIDGE SCARLET- sadzonka

PYSZNOGŁÓWKA_SZKARŁATNA_CAMBRIDGE_SCARLET_sadzonka_ ROŚLINA MIODODAJNA: Miododajne kwiaty pysznogłówki są naturalnym magnesem wabiącym pszczoły i motyle. Zawierają dużo nektaru, zwabiają dużo pszczół. OPIS ROŚLINY: Aromat(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.80zł
sztuk:

TAWUŁA GOLD FOUNTAIN - SPIRAEA VAN HOUTEE`A

TAWUŁA_GOLD_FOUNTAIN__SPIRAEA_VAN_HOUTEE`A OPIS ROŚLINY: Ozdobna tawuła wyróżnia sie na tle innych krzewów w ogrodzie bo ma bardzo ładne złociste liście i jest widoczna z daleka. Pod koniec maja na końcach pędów (...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
sztuk:

AZALIA WIELKOKWIATOWA FIREBALL - CIEMNOCZERWONA

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_FIREBALL__CIEMNOCZERWONA OPIS ROŚLINY: Poszukiwana i ceniona odmiana o kwiatach ciemnoczerwonych z lekkim pomarańczowym odcieniem, płatki częściowo odgiete do tyłu, tworzy kuliste kwiatostany składajace się z ok. 10(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

JAŚMINOWIEC WONNY ZŁOCISTY - PHILADELPHUS AUREUS

JAŚMINOWIEC_WONNY_ZŁOCISTY__PHILADELPHUS_AUREUS  OPIS ROŚLINY:  Od popularnych jaśminowców odmiana ta wyróżnia się złocisto- żółtymi liśćmi i bardzo silnym zapachem kwiatów. Kwiaty kremowobiałe, śr(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

AZALIA WIELKOKWIATOWA FEUERWERK

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_FEUERWERK OPIS ROŚLINY: Pachnące kwiaty tej odmiany są wyjątkowo okazałe, ogniście czerwone z żółtawo purpurowymi cętkami na górnym płatku. Mają ok. 7- 9cm średnicy, brzegi są pofal(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

CIEMIERNIK WSCHODNI - HELLEBORUS ORIENTALIS-sadzonka

CIEMIERNIK_WSCHODNI__HELLEBORUS_ORIENTALISsadzonka  OPIS ROŚLINY:  Gatunek bałkański ok. 50cm wysokości o okazałych, wachlarzowatych liściach. Liście duże, zimozielone, dłoniaste mają nawet do 40cm średnicy. Kwiaty od ciemnor&oac(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

LILAK PSTROLISTNY AUCUBAEFOLIA - SYRINGA VULGARIS

LILAK_PSTROLISTNY_AUCUBAEFOLIA___SYRINGA_VULGARIS_  OPIS ROŚLINY: ROŚLINA DLA AMATORÓW NOWOŚCI OGRODNICZYCH !!!! Jest to nowsza odmiana, wyhodowana w Kanadzie. Jak większość bzów kwitnie w maju, kwiaty są słodko pachnące,(...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
sztuk:

GORYCZKA JESIENNA SINO-ORNATA- ZJAWISKOWE KWIATY!!!

GORYCZKA_JESIENNA_SINOORNATA_ZJAWISKOWE_KWIATY OPIS ROŚLINY: Goryczka jesienna to odmiana chińska, niska ok. 10-15cm, tworząca trawiaste kępki. Pędy leżące, podnoszą się w trakcie kwitnienia, liście zaostrzone, rónowąskie. Kwia(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

PENSTEMON PALCZASTY HUSKER RED - PENSTEMON DIGITALIS-sadz

PENSTEMON_PALCZASTY_HUSKER_RED__PENSTEMON_DIGITALISsadz OPIS ROŚLINY: Bardzo ładna odmiana o liściach przez cały sezon purpurowych. Osiąga wysokość 50-60cm, a w czasie kwitnienia 80-100cm. Kwitnie w VII-VIII, a kwiaty w kształcie rozchylonych dzw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
sztuk:

MISKANT PURPUROWY - MISCANTHUS PURPURASCENS!!!

MISKANT_PURPUROWY__MISCANTHUS_PURPURASCENS OPIS ROŚLINY: Ładna odmiana miskanta o liściach z różowymi nerwami głównymi, przybierające odcień purpurowo-zielony latem, a jesienią odcienie czerwone i pomarańczowe. Wysoko(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

HAKONECHLOA A MACRA AUREOLA - TRAWA BAMBUSOWA

_HAKONECHLOA_A_MACRA_AUREOLA__TRAWA_BAMBUSOWA_ OPIS ROŚLINY: Przepiękna, wieloletnia trawa bambusowa, pochodzi z gór środkowej Japonii, została wybrana rośliną roku 2009. Ma niezwykłe ulistnienie, przypominające liście bambus&oac(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
produkt niedostępny

TRAWA PAMPASOWA RÓŻOWA - CORTADERIA SELLOANA PINK -sadzonka

TRAWA_PAMPASOWA_RÓŻOWA__CORTADERIA_SELLOANA_PINK_sadzonka  OPIS ROŚLINY: Niezwykle efektowna, wspaniała trawa jest prawdziwą ozdobą ogrodów. Jest bardzo wysoka ok.2-3m. Pod koniec lata pojawiają się jedwabiste, różowe kwiatostany d(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

KOKORYCZ SZLACHETNA – CORYDALIS NOBILIS.

KOKORYCZ_SZLACHETNA_–_CORYDALIS_NOBILIS.  OPIS ROŚLINY:    Przepiękna, odmiana o niebiesko zielonych, pierzastych liściach długości do 30cm i jasno żółtych kwiatach, każdy z brązowa plamką i krótką, (...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

KRZEWUSZKA KARMINOWO-RÓŻOWA CENTENNIAL - WEIGELA FLORIDA

KRZEWUSZKA_KARMINOWORÓŻOWA_CENTENNIAL__WEIGELA_FLORIDA  OPIS ROŚLINY:  Bardzo dekoracyjny, zwarty krzew, dorasta do 1,5 m wys. Liście owalne, ciemnozielone. Kwiaty karminowo-czerwone z różowymi końcami i żółtymi pylnikamai. (...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
sztuk:

LAWENDA FIOLETOWA HIDCOTE BLUE - LAVANDULA ANGUSTIFOLIA-sadzonka

LAWENDA_FIOLETOWA_HIDCOTE_BLUE__LAVANDULA_ANGUSTIFOLIAsadzonka OPIS ROŚLINY: O właściwościach leczniczych lawendy wszyscy wiemy, jest to również piękna roślina ogrodowa, która cudownie pachnie. Liście są wąskie, całe pokryte srebrzystym(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
produkt niedostępny

HORTENSJA BUKIETOWA PINK DIAMOND - HYDRANGEA PANICULATA

HORTENSJA_BUKIETOWA_PINK_DIAMOND__HYDRANGEA_PANICULATA_ ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! OPIS ROŚLINY: Ciekawa odmiana o długich wyprostowanych pędach, zakończonych dużymi 20-30(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
produkt niedostępny

OSTROŁÓDKA -OXYTROPIS PURPUREA

OSTROŁÓDKA_OXYTROPIS_PURPUREA  OPIS ROŚLINY:  Bardzo rzadko spotykana bylina ogrodowa świetnie nadaje się do posadzenia na skalniaku. Łodyga silnie skrócona, liście w przyziemnej rozecie. Roślina gęsto jed(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

ŻÓŁTY BEZ - WIELKA RZADKOŚĆ W OGRODZIE!!!- SYRINGA VULGARIS

ŻÓŁTY_BEZ__WIELKA_RZADKOŚĆ_W_OGRODZIE_SYRINGA_VULGARIS_ OPIS ROŚLINY: LILAKI O ŻÓŁTYM ZABARWIENIU KWIATOSTANÓW SĄ NADAL BARDZO RZADKO SPOTYKANE W OGRODACH I WARTE SĄ ROZPOWSZECHNIENIA. Krzew dorasta do ok 3m, rośnie dość szybko. K(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

AZALIA JAPOŃSKA PURPUROWO-CZERWONA TOREADOR

AZALIA_JAPOŃSKA_PURPUROWOCZERWONA_TOREADOR OPIS ROŚLINY: Odmiana badzo efektownie kwitnie, w czasie kwitnienia w drugiej połowie maja i na początku czerwcu krzew jest cały przykryty kwiatami. Kwiaty są purpurowo czerwone z ciemniejszym (...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

CYTRYNIEC- OWOCE O PIĘCIU SMAKACH-SAMO ZDROWIE-sadzonka

CYTRYNIEC_OWOCE_O_PIĘCIU_SMAKACHSAMO_ZDROWIEsadzonka OPIS ROŚLINY: W Chinach mówią że jest to owoc o pięciu smakach, ponieważ okrywa owocu jest słodka, miąższ kwaśny, nasiona gorzkie i cierpkie, a wyciągi z nasion nabierają słonego (...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

SŁODKO PACHNIE LATEM - ORSZELINA - CLETHRA ALNIFOLIA

SŁODKO_PACHNIE_LATEM__ORSZELINA__CLETHRA_ALNIFOLIA OPIS ROŚLINY: Orszeliny to rzadko spotykane krzewy uprawiane dla pachnących, dzwokowatych kwiatów, zebranych w gęste, wzniesione, szczytowe grona, długości ok. 15cm. Kwitnie latem i pię(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

HORTENSJA BUKIETOWA GRANDIFLORA - HYDRANGEA PANICULATA

HORTENSJA_BUKIETOWA_GRANDIFLORA__HYDRANGEA_PANICULATA_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!!   Wyprostowany krzew o słabo rozgałęziających się pędach, osiągaj(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
produkt niedostępny

FLOKS BABY FACE - MOCNO PACHNĄCY Z OCZKIEM

FLOKS_BABY_FACE__MOCNO_PACHNĄCY_Z_OCZKIEM OPIS ROŚLINY: Efektowna odmiana o silnie pachnących kwiatach w kolorze różowym z ciemnym oczkiem. Kwitnie obficie latem, łodygi mocne, sztywne, liście zielone z odcieniem purpury, elipty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

PRZYTULIA WONNA-MARZANKA- GALIUM ODORATUM-sadzonka

PRZYTULIA_WONNAMARZANKA_GALIUM_ODORATUMsadzonka WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Ziele przytuli ma zastosowanie przy leczeniu schorzeń pęcherza moczowego, dróg moczowych, hemoroidów, pomaga także przy kamicy i dolegliwościach wątroby.(...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
sztuk:

PRZEPIĘKNA TURZYCA PASKOWANA - CAREX EVERGOLD

PRZEPIĘKNA_TURZYCA_PASKOWANA__CAREX_EVERGOLD_ Bardzo efektowna, zimozielona, pęczkowa trawa, tworząca niski kopiec ciemnozielonych liści, do 25cm długości, każdy z szerokim, kremowożółtym centralnym paskiem. Od połowy wiosny tworz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

HORTENSJA BUKIETOWA RENHY - VANILLE FRAISE - WANILIOWE TRUSKAWKI

HORTENSJA_BUKIETOWA_RENHY__VANILLE_FRAISE__WANILIOWE_TRUSKAWKI_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!!   Zachwycająca, nowa odmiana, nagrodzona na wielu prestiżowych konkurs(...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.80zł
produkt niedostępny

HAKONECHLOA ALL GOLD - ZŁOTA HAKONECHLOA

HAKONECHLOA_ALL_GOLD__ZŁOTA_HAKONECHLOA__ OPIS ROŚLINY: Niezwykle ozdobna trawa, nadaje ogrodowi egzotyki bo ma azjatycki rodowód i jest często sadzona w japońskich ogrodach. Ma ładny kępiasty pokrój, liście w ciepłym (...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
produkt niedostępny

ZARZYCZKA GÓRSKA RÓŻOWA –CORTUSA MATTHIOLI

ZARZYCZKA_GÓRSKA_RÓŻOWA_–CORTUSA_MATTHIOLI_ Urocza roślinka na skalniaki i obrzeża rabat. W maju pięknie zakwita różowymi, zwisającymi kwiatkami, zebranymi w baldaszki po 5-15 sztuk. Liście szerokoklapowane, ząbkowane, obustronnie(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

BODZISZEK RÓŻOWY PRĄŻKOWANY - GERANIUM SANGUINEUM STRIATUM

BODZISZEK_RÓŻOWY_PRĄŻKOWANY__GERANIUM_SANGUINEUM_STRIATUM_ OPIS ROŚLINY: Urocza odmiana bodziszka o bardziej zwartym pokroju niż gatunek. Dorasta do 25cm, iście małe, ciemnozielone, jesienią przebarwiające się na czerwono. Kwiaty jasnoróżowe (...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

FOTHERGILLA MAJOR AMERYKAŃSKA - PACHNIE MIODEM!!!

FOTHERGILLA_MAJOR_AMERYKAŃSKA__PACHNIE_MIODEM OPIS ROŚLINY: Bardzo rzadko spotykany, trudny do zdobycia krzew, uprawiany ze względu na kwiaty i atrakcyjne jesienne przebarwienie liści. Liście ciemnozielone okrągłe, z ząbkowanymi brzegami(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

STORCZYK OGRODOWY- TRÓJSKLEPKA - TRICYRTIS HIRTA

STORCZYK_OGRODOWY_TRÓJSKLEPKA__TRICYRTIS_HIRTA_ OPIS ROŚLINY: Gatunek japoński, rzadko spotykany. Bardzo interesująca roślina o osobliwych kwiatach, kojarzonych ze storczykami. Kwiaty wyrastają w kątach liści na całej długości łodygi. (...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

DEJNANTE BIAŁE- OGRODOWY RARYTAS - DEINANTHE BIFIDA

DEJNANTE_BIAŁE_OGRODOWY_RARYTAS__DEINANTHE_BIFIDA OPIS ROŚLINY: Te bardzo rzadko spotykane byliny to królowe cienistych rabat, gdzie pięknie rosną i tworzą dużą kępę. Latem pokazują się białe,pełne kwiaty zebrane w przewisajace w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

PRYMULA JAPOŃSKA - PRIMULA JAPONICA

PRYMULA_JAPOŃSKA__PRIMULA_JAPONICA  OPIS ROŚLINY:  Odmiana ta pochodzi z Japonii, gdzie rośnie w wilgotnych lasach. Pięknie i długo kwitnie każdego roku, od maja do lipca. Z rozety jasnozielonych, długich do 30cm, ząb(...)
wiecej informacji »

 

cena: 8.80zł
sztuk:

OLIWNIK BALDASZKOWATY- ŚWIETNY NA NALEWKI

OLIWNIK_BALDASZKOWATY_ŚWIETNY_NA_NALEWKI WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Niedawno odkryto że owoce zawierają duże ilości likopenu(przeciwutleniacza), około siedmiu do siedemnastu razy więcej niż w pomidorach. Likopen jest niezastapiony w (...)
wiecej informacji »

 

cena: 27.00zł
produkt niedostępny

NOWOŚĆ!!! - ZMIENIA KOLOR - HORTENSJA WIMS RED - NOWOŚĆ!!!

NOWOŚĆ__ZMIENIA_KOLOR__HORTENSJA_WIMS_RED__NOWOŚĆ NOWOŚĆ LICENCJONOWANA ZAPREZENTOWANA NA MIEDZYNARODOWEJ WYSTAWIE "ZIELEŃ TO ŻYCIE" ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!(...)
wiecej informacji »

 

cena: 20.30zł
sztuk:

ZIMOZIELONA, EFEKTOWNA SKIMIA - PIĘKNA ZIMĄ

ZIMOZIELONA_EFEKTOWNA_SKIMIA__PIĘKNA_ZIMĄ OPIS ROŚLINY :SADZONKI DOSTĘPNE W KWIETNIU!!!   Krzew zimozielony, o kulistym pokroju, ma piękne, ciemnozielone, błyszczące liście. Osiąga wysokość do ok.1.5m. Kwiaty białe, zebrane w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.81zł
sztuk:

CYTRYNIEC- OWOCE O PIĘCIU SMAKACH-SAMO ZDROWIE sadzonka

CYTRYNIEC_OWOCE_O_PIĘCIU_SMAKACHSAMO_ZDROWIE_sadzonka   OPIS ROŚLINY: W Chinach mówią że jest to owoc o pięciu smakach, ponieważ okrywa owocu jest słodka, miąższ kwaśny, nasiona gorzkie i cierpkie, a wyciągi z nasion nabierają s(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

ŚWIDOŚLIWA LAMARCKA - DRZEWKO RODZYNKOWE - AMELANCHIER

ŚWIDOŚLIWA_LAMARCKA__DRZEWKO_RODZYNKOWE__AMELANCHIER_ OPIS ROŚLINY: Świdośliwy są jeszcze mało znane i rzadko spotykane, a są to rośliny o dużych walorach zdobniczych i użytkowych. Owoce są bogate w substancje mineralne, podobne w smaku do ow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

DZWONEK KROPKOWANY PLENA - CAMPANULA PUNCTATA

DZWONEK_KROPKOWANY_PLENA__CAMPANULA_PUNCTATA_ OPIS ROŚLINY: Ciekawa odmiana kwitnaca od czerwca do sierpnia. Kwiaty rurowe, opadajace w kształcie dzwonu. Kwiaty różowe, podwójne, w środku nakrapiane i pokryte włoskami. Kwiaty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

HORTENSJA OGRODOWA NIEBIESKA NICO BLUE - HYDRANGEA MACROPHYLLA

HORTENSJA_OGRODOWA_NIEBIESKA_NICO_BLUE__HYDRANGEA_MACROPHYLLA OPIS ROŚLINY:  "Nikko Blue" to jedna z najładniejszych błękitnych odmian hortensji ogrodowych. Świetnie nadaje się do małych ogrodów, pięknie prezentuje się w pojemnika(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

AZALIA WIELKOKWIATOWA POMARAŃCZOWO-CZERWONA GLOWING EMBERS

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_POMARAŃCZOWOCZERWONA_GLOWING_EMBERS_ OPIS ROŚLINY: Atrakcyjna odmiana o kwiatach w pąku czerwonych, a po rozwinięciu pomarańczowo czerwonych z pomarańczowymi centkami, które są zebrane w kuliste, gęste kwiatostany. Pokr&o(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

HORTENSJA KORONKOWA BLUE BIRD - HYDRANGEA SERRATA

HORTENSJA_KORONKOWA_BLUE_BIRD__HYDRANGEA_SERRATA OPIS ROŚLINY: Mniej znana i rzadko spotykana piękna odmiana hortensji. Jej płaskie kwiatostany nazywane są koronkowymi. Tworzy mocno niebieskie kwiaty płodne otoczone przez bladoniebieskie kwia(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
produkt niedostępny

AZALIA WIELKOKWIATOWA PARKFEUR - PACHNĄCA,CZERWONA

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_PARKFEUR__PACHNĄCACZERWONA OPIS ROŚLINY: Stosunkowo nowa odmiana wyrózniajaca się pieknymi ognistoczerwonymi, silnie pachnącymi kwiatami. Płatki błyszczace, dość szerokie w środku z pomarańczowym odcieniem, py(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

promocjaJAŚMINOWIEC MOZAIKOWY INNOCENCE- PHILADELPHUS

JAŚMINOWIEC_MOZAIKOWY_INNOCENCE_PHILADELPHUS OPIS ROŚLINY: O wartości tej odmiany świadczą efektownie wybarwione liście, ciemnozielone blaszki liściowe pokryte są nieregularnymi plamami, cętkami, smugami w kolorze kremowo żółt(...)
wiecej informacji »

 

promocja: 14.80zł
sztuk:

ŚWIDOŚLIWA LAMARCKA - DRZEWKO RODZYNKOWE - AMELANCHIER

ŚWIDOŚLIWA_LAMARCKA__DRZEWKO_RODZYNKOWE__AMELANCHIER_ ROŚLINA MIODODAJNA: Świdośliwy są jeszcze mało znane i rzadko spotykane, a są to rośliny o dużych walorach zdobniczych i użytkowych. Owoce są bogate w substancje mineralne, podobne w smaku(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

KOPYTNIK- ZIMOZIELONY DYWAN - ASARUM EUROPAEUM

KOPYTNIK_ZIMOZIELONY_DYWAN__ASARUM_EUROPAEUM_ OPIS ROŚLINY: Roślina ta tworzy prawdziwe, zimozielone łany i szczelnie zadarnia podłoże, obięta jest ochrona gatunkową. Ma bardzo ładne błyszczące, cimnozielone, skórzaste liście (...)
wiecej informacji »

 

cena: 6.80zł
sztuk:

ZJAWISKOWA HORTENSJA MASJA- HYDRANGEA MACROPHYLLA

ZJAWISKOWA_HORTENSJA_MASJA_HYDRANGEA__MACROPHYLLA OPIS ROŚLINY: ODMIANA OGRODOWA, KWITNIE NA PĘDACH ZESZŁOROCZNYCH !!!! Niezwykle ozdobna odmiana o dużych (15-30cm), intensywnie czerwono różowych, lśniących kwiatach. Jest krzewem (...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.80zł
produkt niedostępny

OCZAR JAPOŃSKI-ZWIASTUN WIOSNY- HAMAMELIS

OCZAR_JAPOŃSKIZWIASTUN_WIOSNY_HAMAMELIS OPIS ROŚLINY:  Kolekcjonerskie oczary to zwiastuny wiosny. Jak zima jest łagodna to mogą kwitnąć już pod koniec stycznia a kwiaty nie boja się mrozu. Na dworze pada śnieg a drzewko pokry(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

FLOKS EDEN`S SMILE - PACHNĄCY, BIAŁO-FIOLETOWY

FLOKS_EDEN`S_SMILE__PACHNĄCY_BIAŁOFIOLETOWY OPIS ROŚLINY: Niezwykła odmiana o kwiatach pachnących, fioletowo- niebieskich z białymi przebarwieniami. łodygi sztywne, wyprostowane, dorasta do ok. 80cm. Liście zielone, dość wąskie. Kwit(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

HORTENSJA ZIELONO ŻÓŁTA LIMELIGHT - HYDRANGEA PANICULATA

HORTENSJA_ZIELONO_ŻÓŁTA_LIMELIGHT__HYDRANGEA_PANICULATA_ OPIS ROŚLINY:  Jest to jedna z najbardziej niespotykanych hortensji ogrodowych. Żadna inna hortensja nie ma takiego koloru jak ta. Ma kolor zielonej cytryny-jasnej limonki. Kwiaty są bardzo (...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

PIERIS ZIMOZIELONY VALLERY ROSE - PIERIS JAPONICA

PIERIS_ZIMOZIELONY_VALLERY_ROSE__PIERIS_JAPONICA OPIS ROŚLINY: Obficie kwitnąca odmiana o pastelowo-różowatych, delikatnych zwisających, długich kwiatostanach. Kwitnie na przełomie marca i w kwietniu. Krzew dekoracyjny, ozdobny przez (...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

FOTHERGILLA GARDENA GLAUCOPHYLLA - DLA KONEKCJONERÓW

FOTHERGILLA_GARDENA_GLAUCOPHYLLA__DLA_KONEKCJONERÓW OPIS ROŚLINY: Odmiana ta jest rzdko spotykana i bardziej cenna od F.major, różni się od gatunku wielkością bo dorasta tylko do ok. 1m., liście są mniejsze o barwie ciemnozielonej z odc(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

AZALIA WIELKOKWIATOWA MANDARIN LIGHTS

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_MANDARIN_LIGHTS_ OPIS ROŚLINY: Jedna z mniejszych odmian, rośnie powoli i w wieku 10lat osiąga ok. 1m wysokości na 0.7m szerokości. Kwitnie bardzo efektownie na przełomie maja i czerwca. Kwiaty lekko pachnące(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
produkt niedostępny

RODODENDRON ZŁOTY BUKIET - GOLDBUKETT

RODODENDRON_ZŁOTY_BUKIET__GOLDBUKETT_ OPIS ROŚLINY: Atrakcyjna odmiana o dość powolnym wzroście i kulistym pokroju, po 10 latach osiąga 90cm/120cm. Ma efektowne, dzwonkowate, pachnące kwiaty zebrane w kuliste, gęste kwiatostany z(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
produkt niedostępny

DZWONEK DRACHENBLUT - SMOCZA KREW

DZWONEK__DRACHENBLUT__SMOCZA_KREW OPIS ROŚLINY: Cenna odmiana przydatna na skalniaki i niskie rabaty bylinowe o pięknych różowopurpurowych,  kwiatach. Kwitnie VI - VII, dorasta do ok. 30-50cm. Uprawa i pielęgnacja:(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

FLOKS PICASSO - PACHNĄCY RÓŻOWO BIAŁY

FLOKS_PICASSO__PACHNĄCY_RÓŻOWO_BIAŁY OPIS ROŚLINY: Ładna, oryginalna odmiana płomyka wiechowatego o kwiatach pachnących, jasno różowych w białe smugi. Liście zielone, eliptyczne dość długie, dorasta do ok. 80-120cm, kw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

AZALIA JAPOŃSKA RÓŻOWA MADAME ALBERT VAN HECKE

AZALIA_JAPOŃSKA_RÓŻOWA_MADAME_ALBERT_VAN_HECKE OPIS ROŚLINY: Odmiana wyróznia sie bardzo wczesną porą kwitnienia- juz na początku maja. Kwiaty czysto różowe, w środku ciemniejsze, od 3 do 3,5 cm średnicy, bardzo liczne, zebr(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

KOKORYCZ CZERWONA - CORYDALIS SOLIDA G.P. BAKER

KOKORYCZ_CZERWONA__CORYDALIS_SOLIDA_G.P._BAKER  OPIS ROŚLINY:  Kokorycz pełna odmiany Baker ma bardzo ładne czerwono-różowe kwiaty o intensywnej barwie. Wyróżnia się również tym, że bardzo wcześnie i obfici(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

FIRLETKA KARMINOWA SMÓŁKA - LYCHNYS VISCARIA PLENA

FIRLETKA_KARMINOWA_SMÓŁKA__LYCHNYS_VISCARIA_PLENA OPIS ROŚLINY: W maju i w czerwcu kiedy kwitnie ta firletka, jej karminowe, pełne kwiaty zwracają szczególną uwagę. Kwiaty wyrastają z równowąskich, trawiastych liści i są zebr(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
sztuk:

AKTINIDIA PSTROLISTNA - SMACZNE OWOCE I PIĘKNE LIŚCIE!!!

AKTINIDIA_PSTROLISTNA__SMACZNE_OWOCE_I_PIĘKNE_LIŚCIE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: ODMIANA "ADAM"  Smaczne owoce dojrzewają w sierpniu.Owoce są lekko wydłużone, mają około 2 cm długości, są smaczne, soczyste, słodko-winne. Z jed(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

ŚWIECZNICA GAŁĘZIASTA - CIMICIFUGA RAMOSA-sadzonka

ŚWIECZNICA_GAŁĘZIASTA__CIMICIFUGA_RAMOSAsadzonka OPIS ROŚLINY: Efektowna bylina, pożądana w każdym ogrodzie, pięknie komponuje się z iglakami, tojadami, wysokimi dzwonkami. Dorasta aż do 2m, pokrój wzniesiony, tworzy gęste kępy. Kw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 8.80zł
sztuk:

NEILLA AFFINIS - RZADKOŚĆ

NEILLA_AFFINIS__RZADKOŚĆ  OPIS ROŚLINY:  Neillia affinis pochodzi z zachodnich Chin. Jest rzadko spotykana w ogrodach a zasługuje na szersze rozpowszechnienie. Pod koniec wiosny i wczesnym latem podziwiać można(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

ASTER ŻÓŁTY OŻOTA - ASTER LINOSYRIS

ASTER_ŻÓŁTY_OŻOTA__ASTER_LINOSYRIS OPIS ROŚLINY: Roślina objęta w Polsce ścisłą ochroną gatunkową. Atrakcyjny ze względu na nietypową barwę i kształt kwiatów, prawie zupełnie niespotykany w ogrodach. Jest bardzo p(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

WAWRZYNEK GŁÓWKOWY - DAPHNE CNEORUM

WAWRZYNEK_GŁÓWKOWY__DAPHNE_CNEORUM OPIS ROŚLINY: Rzadko spotykana roślina dla amatorów i kolekcjonerów ciekawych roślin. Pięknie wygląda jak kwitnie i cudownie pachnie, zapach czuje się w całym ogrodzie. Kwitni(...)
wiecej informacji »

 

cena: 35.00zł
sztuk:

MACIERZANKA CYTRYNOWA DOONE VALLEY - THYMUS CITRIODORUS

MACIERZANKA_CYTRYNOWA_DOONE_VALLEY__THYMUS_CITRIODORUS_ OPIS ROŚLINY: Macierzanki należą do najlepszych roślin miododajnych rosnących na glebach piaszczystych, są licznie odwiedzane przez pszczoły - do 20 pszczół na jednym metrze kwadratow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
produkt niedostępny

MAGNOLIA GWIAŹDZISTA - MAGNOLIA STELLATA

MAGNOLIA_GWIAŹDZISTA__MAGNOLIA_STELLATA_ OPIS ROŚLINY: Jedna z piękniejszych odmian, kwitnie obficie najwcześniej ze wszystkich magnolii, bo już z początkiem kwietnia, często już w drugim roku po posadzeniu. Kwiaty pachnące, gwiaźdz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.81zł
sztuk:

RODODENDRON RÓŻOWO KARMINOWY PEARSE`S AMERICAN BEAUTY

RODODENDRON_RÓŻOWO_KARMINOWY_PEARSE`S_AMERICAN_BEAUTY OPIS ROŚLINY: Ładna odmiana wyróżniająca się dużymi, różowo-karminowymi kwiatami z widoczną wewnątrz, złotożółtą plamką. Zebrane są po 17-20 sztuk w okazałe, sze(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
produkt niedostępny

TOJEŚĆ ORSZELINOWATA - LYSIMACHIA CLETHROIDES-sadzonka

TOJEŚĆ_ORSZELINOWATA__LYSIMACHIA_CLETHROIDESsadzonka OPIS ROŚLINY: Kto raz posadzi tojeść, może mieć pewność, że będzie ona ozdobą ogrodu przez wiele lat. Należy bowiem do tych "przebojowych" roślin, które łatwo się rozr(...)
wiecej informacji »

 

cena: 8.80zł
sztuk:

FLOKS GREEN LEAF - ZIELONY LIŚĆ - NOWOŚĆ

FLOKS_GREEN_LEAF__ZIELONY_LIŚĆ__NOWOŚĆ OPIS ROŚLINY: FLOKS DOSTĘPNY OD MAJA Nowość na naszym rynku, rzadko spotykana odmiana o ciekawych kwiatach. Kwiaty białe z zielonym odcieniem i jasnozielonymi krawędziami. Kwiatostan bardzo gę(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

AZALIA WIELKOKWIATOWA SARINA - ŁOSOSIOWO RÓŻOWE KWIATY!

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_SARINA__ŁOSOSIOWO_RÓŻOWE_KWIATY OPIS ROŚLINY: Prawdziwą ozdobą tej odmiany azalii są duże, pachnące łososioworóżowe kwiaty, z widoczną złotopomarańczową plamką na górnym płatku, brzegi płatków m(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

SKRZYDLINKA KOTSCHYI - AETHIONEMA

SKRZYDLINKA_KOTSCHYI__AETHIONEMA_ OPIS ROŚLINY: Roślina kompaktowa, niewysoka ok. 20cm która kwitnie wczesnym latem. Listki ułożone na pędzie spiralnie koloru niebiesko-zielonego. Łodygi półzdrewniałe, pokr&oac(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

ŻYWE ZASŁONY Z ŻÓŁTYCH FREZJI - MILIN PNĄCZE

ŻYWE_ZASŁONY_Z_ŻÓŁTYCH_FREZJI__MILIN_PNĄCZE OPIS ROŚLINY: Bujnie rosnące pnącze, które uprawia się dla trąbkowatych, jaskrawo zabarwionych - czerwonych, żółtych i pomarańczowych kwiatów. Pnącze dorasta do ok. 6-10(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
produkt niedostępny

FLOKS SWIZZLE - NISKA, KOMPAKTOWA ODMIANA

FLOKS_SWIZZLE__NISKA_KOMPAKTOWA_ODMIANA OPIS ROŚLINY: Efektowna, niewysoka odmiana o biało różowych płatkach nakładających się krawędziami na siebie i dużym, amarantowym, gwiazdkowatym oczkiem. Kwiatostany okazałe, kwiaty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

promocjaŻÓŁTE POMPONIKI - ZŁOTLIN - KERRIA JAPONICA

ŻÓŁTE_POMPONIKI__ZŁOTLIN__KERRIA_JAPONICA OPIS ROŚLINY: Bardzo oryginalny, wyprostowany krzew dorastający do wysokości 2 metrów. Wytwarza podziemne rozłogi przez które szybko się rozrasta.. Kwitnie obficie w maju, ż&oacu(...)
wiecej informacji »

 

promocja: 16.80zł
sztuk:

AKTINIDIA PSTROLISTNA - SMACZNE OWOCE I PIĘKNE LIŚCIE

AKTINIDIA_PSTROLISTNA__SMACZNE_OWOCE_I_PIĘKNE_LIŚCIE OPIS ROŚLINY: ODMIANA "ADAM"   Jest interesującym pnączem mogącym uatrakcyjnić każdy ogród. Kwiaty białe, o lekko cytrynowym zapachu w maju. Smaczne owoce dojrzewaj(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

JARZMIANKA WIĘKSZA - ASTRANTIA MAJOR-sadzonka

JARZMIANKA_WIĘKSZA__ASTRANTIA_MAJORsadzonka OPIS ROŚLINY: Cenna bylina ze względu na długi okres kwitnienia od połowy kwietnia do lipca. Pędy wysokości 40-90cm, skąpo ulistnione, roślina tworzy rozetę liści przy ziemi. Kwiaty biało(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

MIECZNICA SZEROKOLISTNA - SISYRYNCHIUM STRIATUM

MIECZNICA_SZEROKOLISTNA__SISYRYNCHIUM_STRIATUM OPIS ROŚLINY: Bardzo dekoracyjna , rzadko spotykana odmiana o szerokich liściach. Tworzy kępy o wysokości ok. 60cm. na 30cm. Liście szarozielone, długie podobne do liści irysów. Latem (...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

PAPROTNIK SZCZECINKOZĘBNY DAHLEM - POLYSTICHUM SETIFERUM

PAPROTNIK_SZCZECINKOZĘBNY_DAHLEM__POLYSTICHUM_SETIFERUM OPIS ROŚLINY: Odmiana paprotnika szczecinkozębnego o długich ok, 100cm liściach. Rośnie szybko, tworzy mocne kępy, pokrój lekko rozłożysty. Paproć zimozielona, liście dekoracyjne, k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

HORTENSJA OCTOBER BRIDE - KWITNIE NAJPÓŹNIEJ-OZDOBA KOLEKCJI 90cm!!!

HORTENSJA_OCTOBER_BRIDE__KWITNIE_NAJPÓŹNIEJOZDOBA_KOLEKCJI_90cm OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! Październik to miesiąc w którym ta odmiana hortensji wygląda najpi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
produkt niedostępny

W RÓŻOWEJ TONACJI - NIEZAWODNA KOLKWICJA-sadzonka

W_RÓŻOWEJ_TONACJI__NIEZAWODNA_KOLKWICJAsadzonka   OPIS ROŚLINY: Ten piękny krzew bardzo dobrze nadaje się do stworzenia nieformowalnego żywopłotu, który w krótkim czasie stworzy miły klimat w ogrodzie i otoczy Twoja (...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

SMOTRAWA OKAZAŁA -TELEKIA- OKAZAŁA BYLINA!!!

SMOTRAWA_OKAZAŁA_TELEKIA_OKAZAŁA_BYLINA OPIS ROŚLINY: Okazała, wzniesiona bylina pochodząca z wilgotnych lasów Kaukazu,Turcji, Rosji. Pięknie się prezentuje posadzona przy oczku wodnym, na rabatach lub samodzielnie. Zawsze prz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
sztuk:

NOWOŚĆ!!! HORTENSJA POLAR BEAR - POLARNY MIŚ

NOWOŚĆ_HORTENSJA_POLAR_BEAR__POLARNY_MIŚ_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! Całkowita nowość na rynku, skrzyżowanie hortensji Limelight i Grandiflor(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

PALECZNIK CHIŃSKI - DECAISNEA FARGESII

PALECZNIK_CHIŃSKI__DECAISNEA_FARGESII OPIS ROŚLINY:  Charakterystyczny i oryginalny krzew wzbudzający w okresie owocowania ogólne zainteresowanie. Cenny w kolekcjach i atrakcyjny w ogrodach szczególnie jesienią X-XI(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

AMSONIA NADREŃSKA BLUE ICE-RZADKOŚĆ KOLEKCJONERSKA

AMSONIA_NADREŃSKA_BLUE_ICERZADKOŚĆ_KOLEKCJONERSKA OPIS ROŚLINY: Amsonie są rzadko spotykane w naszych ogrodach bo sadzonki są trudno dostępne i rzadko produkowane w szkółkach. Odmiana BLUE ICE- NIEBIESKA GWIAZDA wyróżnia się (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
produkt niedostępny

PYSZNOGŁÓWKA SZKARŁATNA- MONARDA `CAMBRIDGE SCARLET-sadzonka

PYSZNOGŁÓWKA_SZKARŁATNA_MONARDA_`CAMBRIDGE_SCARLETsadzonka  WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE:  Napar z ziela pysznogłówki działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i wykrztuśnie. Można zaparzać zmieszane razem liście i kwiaty. W połączeniu z mi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.80zł
sztuk:

PYSZNOGŁÓWKA FIOLETOWO-NIEBIESKA-BERGAMOTKA - MONARDA

PYSZNOGŁÓWKA_FIOLETOWONIEBIESKABERGAMOTKA__MONARDA  WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE I SMAKOWE:  Napar z ziela pysznogłówki działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i wykrztuśnie. Można zaparzać zmieszane razem liście i kwiaty. W połąc(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.80zł
sztuk:

PYSZNOGŁÓWKA SZKARŁATNA CAMBRIDGE SCARLET- sadzonka

PYSZNOGŁÓWKA_SZKARŁATNA_CAMBRIDGE_SCARLET_sadzonka_ OPIS ROŚLINY: Aromatyczna, lecznicza bylina zdobiąca ogród latem i jesienią. Kwiaty dość duże, ułożone w okółki i zebrane w główkowate kwiatostany na szczytach pęd&oa(...)
wiecej informacji »

 

cena: 8.80zł
sztuk:

HORTENSJA BUKIETOWA PHANTOM

HORTENSJA_BUKIETOWA_PHANTOM OPIS ROŚLINY: Hortensja bardzo dekoracyjna o wielkich 30-40cm, stożkowatych kwiatostanach, zbudowanych wyłącznie z kwiatów płonych. Pędy, silne, wyprostowane, nie pokładające się. Ba(...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.00zł
produkt niedostępny

PYSZNOGŁÓWKA-BERGAMOTKA FIOLETOWO-NIEBIESKA - MONARDA

PYSZNOGŁÓWKABERGAMOTKA_FIOLETOWONIEBIESKA__MONARDA  OPIS ROŚLINY:  Aromatyczna, lecznicza bylina zdobiąca ogród latem i jesienią. Kwiaty dość duże, ułożone w okółki i zebrane w główkowate kwiatostany na szczyt(...)
wiecej informacji »

 

cena: 8.80zł
sztuk:

KIELICHOWIEC WONNY - TRUSKAWKOWY ZAPACH-sadzonka 4 letnia

KIELICHOWIEC_WONNY__TRUSKAWKOWY_ZAPACHsadzonka_4_letnia__ OPIS ROŚLINY: Przepiękny krzew nazywany krzewem truskawkowym, ponieważ zapach jego kwiatów przypomina niektórym truskawki, innym ananasy czy banany, a pędy i kora pachną goździka(...)
wiecej informacji »

 

cena: 23.80zł
produkt niedostępny

KOLKWICJA CIEMNORÓŻOWA PINK CLOUD- KOLKWITZIA AMABILIS

KOLKWICJA_CIEMNORÓŻOWA_PINK_CLOUD_KOLKWITZIA_AMABILIS_ OPIS ROŚLINY: NOWSZA ODMIANA O KWIATACH JASKRAWO CIEMNO ROŻOWYCH, ZEBRANYCH W GĘSTE BALDACHOGRONA, KWITNIE BARDZO OBFICIE W CZERWCU. Ten piękny krzew bardzo dobrze nadaje się do stworzenia nief(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk: