Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

promocjaPIGWOWIEC POMARAŃCZOWO- CZERWONY FIRE DANCE - CHAENOMELES-sadz

PIGWOWIEC_POMARAŃCZOWO_CZERWONY_FIRE_DANCE__CHAENOMELESsadz_ ROŚLINA MIODODAJNA:Jeden kwiat produkuje dużo nektaru - 20-38 mg. Z uwagi na termin kwitnięcia pigwowiec stanowi idealną roślinę zapełniającą tzw. dziurę pożytkową. Kwiaty dostarczają n(...)
wiecej informacji »

 

promocja: 14.80zł
produkt niedostępny

FLOKS BIAŁY PEŁNOKWIATOWY - PHLOX TIARA

FLOKS_BIAŁY_PEŁNOKWIATOWY__PHLOX_TIARA OPIS ROŚLINY: Bardzo efektowna, pięknie pachnąca odmiana, rzadko spotykana w handlu i w ogrodach. Kwiaty białe z lekkim zielonkawym odcieniem, niektóre pojedyncze, inne podwójne, o(...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
produkt niedostępny

TRZMIELINA OSKRZYDLONA - PŁONĄCY KRZEW-sadzonka

TRZMIELINA_OSKRZYDLONA__PŁONĄCY_KRZEWsadzonka OPIS ROŚLINY: Tego krzewu nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Jego piękno ukazuje się jesienią, gdy przebarwia się na ognisty kolor czerwony i jest to najbardziej widoczny punkt w ogrod(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

PIERIS ZIMOZIELONY VALLERY ROSE - PIERIS JAPONICA

PIERIS_ZIMOZIELONY_VALLERY_ROSE__PIERIS_JAPONICA OPIS ROŚLINY: Obficie kwitnąca odmiana o pastelowo-różowatych, delikatnych zwisających, długich kwiatostanach. Kwitnie na przełomie marca i w kwietniu. Krzew dekoracyjny, ozdobny przez (...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.80zł
sztuk:

NIEBIESKA TRAWA - FESTUCA GLAUCA

NIEBIESKA_TRAWA__FESTUCA_GLAUCA_ OPIS ROŚLINY: Zimozielone, o niebieskim zabarwieniu kępy trawy, ozdabiają ogród przez cały okrągły rok. Dlatego ta odmiana warta jest posadzenia. Trawa tworzy zwarte kępy ok. 25cm wyso(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

DZWONEK DRACHENBLUT - SMOCZA KREW

DZWONEK__DRACHENBLUT__SMOCZA_KREW OPIS ROŚLINY: Cenna odmiana przydatna na skalniaki i niskie rabaty bylinowe o pięknych różowopurpurowych,  kwiatach. Kwitnie VI - VII, dorasta do ok. 30-50cm. Uprawa i pielęgnacja:(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

TWÓJ KOT OSZALEJE ZE SZCZĘŚCIA - KOCIMIĘTKA -sadz.

TWÓJ_KOT_OSZALEJE_ZE_SZCZĘŚCIA__KOCIMIĘTKA_sadz. OPIS ROŚLINY:   Urocza, obficie i długokwitnąca, zadarniająca podłoże bylina, przydatna do obsadzania brzegów rabat, skarp, murków. Pokrój rozłożysty, łodygi si(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
sztuk:

RDEST WĘŻOWNIK - POLYGONUM BISTORTA

RDEST_WĘŻOWNIK__POLYGONUM_BISTORTA_ WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Rdest wężownik to wieloletnia, wysmukła bylina o bogatych właściwościach leczniczych, które wykorzystywane są do leczenia wielu chorób. Przez zielarzy (...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

HORTENSJA PNĄCA MIRRANDA - EFEKTOWNA ODMIANA

HORTENSJA_PNĄCA_MIRRANDA__EFEKTOWNA_ODMIANA OPIS ROŚLINY: Odmiana ładniejsza i ciekawsza od gatunku, rzadziej spotykana w ogrodach, warta rozpowszechnienia. Liście długoogonkowe, dwubarwne zielono żółte, kwiaty drobne, zebrane w (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

RDEST WĘŻOWNIK - POLYGONUM

RDEST_WĘŻOWNIK__POLYGONUM_ ROŚLINA MIODODAJNA: wydajność miodowa 350 kg/ha pyłkowa 40 kg/ha OPIS ROŚLINY: Oprócz właściwości leczniczych rdest bardzo ładnie wygląda posadzony na rabatach bylinowych. Kompo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

TRAWA CZERWONA RED BARON - IMPERATA CYLINDRICA

TRAWA_CZERWONA_RED_BARON__IMPERATA_CYLINDRICA_ Piękna, rzadko spotykana trawa, czerwona przez cały sezon. Można ją sadzić przy oczkach wodnych lub na rabacie bylinowej. Wysokość ok. 40cm. Orginalna ozdoba kazdego ogrodu, piękny akcent kolo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

DZWONEK KROPKOWANY PLENA - CAMPANULA PUNCTATA

DZWONEK_KROPKOWANY_PLENA__CAMPANULA_PUNCTATA_ OPIS ROŚLINY: Ciekawa odmiana kwitnaca od czerwca do sierpnia. Kwiaty rurowe, opadajace w kształcie dzwonu. Kwiaty różowe, podwójne, w środku nakrapiane i pokryte włoskami. Kwiaty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

MUKDENIA KARASUBA - RZADKA, POSZUKIWANA BYLINA!!!

MUKDENIA_KARASUBA__RZADKA_POSZUKIWANA_BYLINA OPIS ROŚLINY: Bardzo efektowna bylina z krótkimi, grubymi kłączami i dłoniastymi z 5 do 9 klapami liśćmi długości 15cm. Liście wiosną rozwijają się zielone, latem poczynając od(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
produkt niedostępny

HAKONECHLOA A MACRA AUREOLA - TRAWA BAMBUSOWA

_HAKONECHLOA_A_MACRA_AUREOLA__TRAWA_BAMBUSOWA_ OPIS ROŚLINY: Przepiękna, wieloletnia trawa bambusowa, pochodzi z gór środkowej Japonii, została wybrana rośliną roku 2009. Ma niezwykłe ulistnienie, przypominające liście bambus&oac(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

CZARNOLISTNY KONWALNIK- NIESPOTYKANY OPHIOPOGON!!!

CZARNOLISTNY_KONWALNIK_NIESPOTYKANY__OPHIOPOGON Konwalnik "NIGRESCENS" jest doskonałą rośliną okrywową. Pochodzi z cienistych obszarów leśnych w Korei i Japonii. Odmiana konwalnika ‘Nigrescens’ cechuje się rzadki(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

FLOKS PICASSO - PACHNĄCY RÓŻOWO BIAŁY

FLOKS_PICASSO__PACHNĄCY_RÓŻOWO_BIAŁY OPIS ROŚLINY: Ładna, oryginalna odmiana płomyka wiechowatego o kwiatach pachnących, jasno różowych w białe smugi. Liście zielone, eliptyczne dość długie, dorasta do ok. 80-120cm, kw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

HORTENSJA DWUKOLOROWA BOUQUET ROSE

HORTENSJA_DWUKOLOROWA_BOUQUET_ROSE_ ODMIANA OGRODOWA, KWITNIE NA PĘDACH ZESZŁOROCZNYCH !!!! Niewysoki krzew o efektownych kwiatach, które zmieniają barwę w zależności od kwasowości podłoża i zawartości soli glinu. Cze(...)
wiecej informacji »

 

cena: 559.44zł
sztuk:

FLOKS Z KARMINOWYM OCZKIEM - PHLOX BRIGHT EYES

FLOKS_Z_KARMINOWYM_OCZKIEM__PHLOX_BRIGHT_EYES Efektowna odmiana nagrodzonona w 1993 roku przez Królewskie Towarzystwo Ogrodnicze. Należy do odmian późno kwitnących- kwitnie w sierpniu i wrześniu bardzo obficie. Pokrój wy(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
produkt niedostępny

TRZMIELINA TIMBER CREEK -PŁONĄCY KRZEW - sadzonka

TRZMIELINA_TIMBER_CREEK_PŁONĄCY_KRZEW__sadzonka_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA WYRÓŻNIA SIĘ SZYBSZYM WZROSTEM OD GATUNKU, DLATEGO WARTA JEST POSADZENIA!!! Tego krzewu nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Jego piękno ukazuje się jesi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

DEREŃ KWIECISTY RÓŻOWY - CORNUS FLORIDA RUBRA

DEREŃ_KWIECISTY_RÓŻOWY__CORNUS_FLORIDA_RUBRA OPIS ROŚLINY: Jest to jeden z najpiękniejszych krzewów ogrodowych. Odmiana poszukiwana, ponieważ jej podsadki kwiatowe mają kolor różowy. Kwiaty mają nietypową budowę, bo o ich(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

PRUSZNIK-PUZYRNIK GLOIRE DE VERSAILLES - SZAFIROWA BURZA!!!

PRUSZNIKPUZYRNIK_GLOIRE_DE_VERSAILLES___SZAFIROWA_BURZA__ OPIS ROŚLINY: Prusznik ten uprawia się dla pięknych kwiatostanów o barwie pudrowo niebieskiej, tworzących się późno w sezonie i długo utrzymujących się na roślinach. Odmiana (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

NIEZWYKŁA LEYCESTERIA FORMOSA - NOWOŚĆ!!!

NIEZWYKŁA_LEYCESTERIA_FORMOSA__NOWOŚĆ OPIS ROŚLINY:  Ten krzew zachwyca każdego. Pochodzi z Himalajów i Chin. Dorasta do 2m i ma atrakcyjne, podobne do bambusów, niebiesko-zielone,puste w środku pędy oraz jajowate,(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

NOWOŚĆ!!! HORTENSJA POLAR BEAR - POLARNY MIŚ

NOWOŚĆ_HORTENSJA_POLAR_BEAR__POLARNY_MIŚ_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! Całkowita nowość na rynku, skrzyżowanie hortensji Limelight i Grandiflor(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.80zł
sztuk:

KOPYTNIK- ZIMOZIELONY DYWAN - ASARUM EUROPAEUM

KOPYTNIK_ZIMOZIELONY_DYWAN__ASARUM_EUROPAEUM_ OPIS ROŚLINY: Roślina ta tworzy prawdziwe, zimozielone łany i szczelnie zadarnia podłoże, obięta jest ochrona gatunkową. Ma bardzo ładne błyszczące, cimnozielone, skórzaste liście (...)
wiecej informacji »

 

cena: 6.80zł
sztuk:

DEREŃ JADALNY - DEKORACYJNY KRZEW, CENNE OWOCE!!!

DEREŃ_JADALNY__DEKORACYJNY_KRZEW_CENNE_OWOCE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Czerwone owoce są jadalne, zawierają 14% cukru, dobre są na dżemy, syropy, soki, wina, nalewki (dereniówka- uznawana przez koneserów za najlepszą), można (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.00zł
sztuk:

PYSZNE KASZTANY Z WŁASNEGO DRZEWA - CASTANEA SATIVA

PYSZNE_KASZTANY_Z_WŁASNEGO_DRZEWA__CASTANEA_SATIVA_ OPIS ROŚLINY:  MARONY- tak nazywają się jadalne owoce tego kasztanowca. Są one bardzo smaczne i można je spożywać upieczone, w smaku są słodkie i lekko orzechowe .Samo drzewo jest bardz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

JARZMIANKA WIĘKSZA - ASTRANTIA MAJOR-sadzonka

JARZMIANKA_WIĘKSZA__ASTRANTIA_MAJORsadzonka OPIS ROŚLINY: Cenna bylina ze względu na długi okres kwitnienia od połowy kwietnia do lipca. Pędy wysokości 40-90cm, skąpo ulistnione, roślina tworzy rozetę liści przy ziemi. Kwiaty biało(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

FLOKS BABY FACE - MOCNO PACHNĄCY Z OCZKIEM

FLOKS_BABY_FACE__MOCNO_PACHNĄCY_Z_OCZKIEM OPIS ROŚLINY: Efektowna odmiana o silnie pachnących kwiatach w kolorze różowym z ciemnym oczkiem. Kwitnie obficie latem, łodygi mocne, sztywne, liście zielone z odcieniem purpury, elipty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

GOJA - DBAJ O ZDROWIE -LYCIUM CHINENSE-sadzonka

GOJA__DBAJ_O_ZDROWIE_LYCIUM_CHINENSEsadzonka OPIS ROŚLINY:    Owoce odmiany LYCIUM BARBARUM ‘New Big’ lub 'Korean Big'są większe -długości 2 cm i średnicy 1 cm i słodsze niż owoce gatunku. Jest to ładny k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

CYTRYNIEC- OWOCE O PIĘCIU SMAKACH-SAMO ZDROWIE-sadzonka

CYTRYNIEC_OWOCE_O_PIĘCIU_SMAKACHSAMO_ZDROWIEsadzonka OPIS ROŚLINY: W Chinach mówią że jest to owoc o pięciu smakach, ponieważ okrywa owocu jest słodka, miąższ kwaśny, nasiona gorzkie i cierpkie, a wyciągi z nasion nabierają słonego (...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

AZALIA WIELKOKWIATOWA FEUERWERK

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_FEUERWERK OPIS ROŚLINY: Pachnące kwiaty tej odmiany są wyjątkowo okazałe, ogniście czerwone z żółtawo purpurowymi cętkami na górnym płatku. Mają ok. 7- 9cm średnicy, brzegi są pofal(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

PŁACZĄCA BUDLEJA SKRĘTOLISTNA - BUDDLEIA ALTERNIFOLIA

PŁACZĄCA_BUDLEJA_SKRĘTOLISTNA__BUDDLEIA_ALTERNIFOLIA ROŚLINA MIODODAJNA: Bogate w nektar, mocno pachnące kwiaty są bardzo atrakcyjne dla pszczół i motyli. OPIS ROŚLINY: Piękna, inna niż wszystkie budleja, o wysmukłych, łukowatych p(...)
wiecej informacji »

 

cena: 17.80zł
sztuk:

WIELKA RZADKOŚĆ - SPIGELIA MARILANDICA

WIELKA_RZADKOŚĆ__SPIGELIA_MARILANDICA  OPIS ROŚLINY: Roślina bardzo rzadko spotykana o zachwycających rurkowych kwiatach, które na zewnątrz są czerwone a na szczycie rozwijają się w pięcioramienne, żółte gwi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 44.99zł
sztuk:

KOKORYCZ POGIĘTA – CORYDALIS FLEXUOSA

KOKORYCZ_POGIĘTA_–_CORYDALIS_FLEXUOSA OPIS ROŚLINY: Kokorycze to piękne, niewysokie byliny, ozdoby skalniaków, rabat, ogrodów leśnych. Odmiana ta wyróżnia się efektownymi ,lśniąco niebieskimi, z białymi gard(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

DEREŃ JADALNY - DEKORACYJNY KRZEW, CENNE OWOCE!!!

DEREŃ_JADALNY__DEKORACYJNY_KRZEW_CENNE_OWOCE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Czerwone owoce są jadalne, zawierają 14% cukru, dobre są na dżemy, syropy, soki, wina, nalewki (dereniówka- uznawana przez koneserów za najlepszą), można (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.00zł
sztuk:

BODZISZEK SPLISH SPLASH- GERANIUM PRATENSE

BODZISZEK_SPLISH_SPLASH_GERANIUM_PRATENSE OPIS ROŚLINY: Kwiaty tej odmiany bodziszka wyglądają jak ręcznie namalowane, są białe w lawendowe smugi. Liście ciemnozielone, powcinane, roślina rośnie powoli i dorasta do ok. 30cm. Kwitni(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
produkt niedostępny

TRAWA FONTANNOWA – PIÓRKÓWKA - ROZPLENICA HAMELN

TRAWA_FONTANNOWA_–_PIÓRKÓWKA__ROZPLENICA_HAMELN OPIS ROŚLINY: Inna odmiana rozplenicy japońskiej, bardzo efektowna na rabacie. Część nadziemna tworzy coś w rodzaju fontanny wąskich, łukowato wygiętych liści, kwiatostany duże z dominuj(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

MAK NIEBIESKI - MEKONOPS - MECONOPSIS BETONICIFOLIA-sadzonka

MAK_NIEBIESKI__MEKONOPS__MECONOPSIS_BETONICIFOLIAsadzonka OPIS ROŚLINY: SADZONKA DOSTĘPNA OD KWIETNIA!!! Bardzo dekoracyjny mekonops bukwicolistny, pochodzi z Tybetu. Ma rdzawo owłosione pędy wysokości 60-100cm i jajowate, karbowane, jasno-zielonkawo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.00zł
sztuk:

UNIKATOWY KIELICHOWIEC VENUS-CALYCANTHUS

UNIKATOWY_KIELICHOWIEC_VENUSCALYCANTHUS_ OPIS ROŚLINY: Kolekcjonerska odmiana o niezwykłych, białych kwiatach pachnących truskawkami i melonami. Odmiana powstała przez skrzyżowanie ze sobą trzech różnych odmian kielichowca(...)
wiecej informacji »

 

cena: 48.00zł
sztuk:

HORTENSJA OGRODOWA NIEBIESKA NICO BLUE - HYDRANGEA MACROPHYLLA

HORTENSJA_OGRODOWA_NIEBIESKA_NICO_BLUE__HYDRANGEA_MACROPHYLLA OPIS ROŚLINY:  "Nikko Blue" to jedna z najładniejszych błękitnych odmian hortensji ogrodowych. Świetnie nadaje się do małych ogrodów, pięknie prezentuje się w pojemnika(...)
wiecej informacji »

 

cena: 20.00zł
sztuk:

WIELOSIŁ BŁĘKITNY - POLEMONIUM COERULEUM- sadzonka

WIELOSIŁ_BŁĘKITNY__POLEMONIUM_COERULEUM_sadzonka ROŚLINA MIODODAJNA: Roślina obięta ochroną gatunkową,rzadko spotykana w naturze, ma właściwości lecznicze, miododajna. Kwitnie długo od czerwca do sierpnia. Kwiaty pachnące miodem, niebies(...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.66zł
sztuk:

FLOKS PINK ATTRACTION - RÓŻOWA ATRAKCJA

FLOKS_PINK_ATTRACTION__RÓŻOWA_ATRAKCJA OPIS ROŚLINY: Bardzo intensywny kolor kwiatów przyciąga spojrzenia a przyjemny, mocny zapach podnosi walory tej odmiany. odmiana dość rzadko spotykana, kwiaty są duże 3-3.5cm średnicy,(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
produkt niedostępny

MALOWNICZY BEZ SENSATION - SYRINGA VULGARIS

MALOWNICZY_BEZ_SENSATION__SYRINGA_VULGARIS_ OPIS ROŚLINY: Piękna odmiana, o niespotykanych dwukolorowych kwiatach. Tworzy krzew lub małe drzewko, początkowo wzniesione, o sercowatych liściach długości do 10cm. Silnie pachnące, p&oacut(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

JĘZYCZNIK- JĘZYK JELENIA - PHYLLITIS UNDULATA

JĘZYCZNIK_JĘZYK_JELENIA__PHYLLITIS_UNDULATA OPIS ROŚLINY: Roślina objęta w Polsce ścisłą ochroną gatunkową . Liście brzegiem pofalowane, lśniące, zimotrwałe, duże 30-60cm, szerokie 4-8cm, językowate, niepodzielne co jest wyjątk(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

DEJNANTE BIAŁE- OGRODOWY RARYTAS - DEINANTHE BIFIDA

DEJNANTE_BIAŁE_OGRODOWY_RARYTAS__DEINANTHE_BIFIDA OPIS ROŚLINY: Te bardzo rzadko spotykane byliny to królowe cienistych rabat, gdzie pięknie rosną i tworzą dużą kępę. Latem pokazują się białe,pełne kwiaty zebrane w przewisajace w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

LOBELIA HADSPEN PURPLE- LOBELIA SPECIOSA

LOBELIA_HADSPEN_PURPLE_LOBELIA_SPECIOSA  OPIS ROŚLINY:  Atrakcyjna odmiana lobelii o intensywnie fioletowych kwiatach, z daleka widoczny akcent na rabacie. Kwitnie długo od lipca do września, przyciąga motyle i pszczoły. Pok(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.12zł
sztuk:

RÓŻOWY WIATRACZEK-FLOKS ADESSA LILAC TWIST

RÓŻOWY_WIATRACZEKFLOKS_ADESSA_LILAC_TWIST_ OPIS ROŚLINY: Efektowna odmiana o dużych, białych kwiatach z różową gwiazdką przypominająca wiatraczek. Dorasta do 50 -60cm i kwitnie od lipca do września. Uprawa i pielęgnacja: (...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
produkt niedostępny

TOJAD MOCNY - SKUTECZNA WALKA Z KRETAMI I NORNICAMI- ACONITUM NAPELLUS-sadzonka!

TOJAD_MOCNY__SKUTECZNA_WALKA_Z_KRETAMI_I_NORNICAMI_ACONITUM_NAPELLUSsadzonka  OPIS ROŚLINY: Roślina objęta w Polsce ścisłą ochroną gatunkową ale również silnie trujaca. Inna nazwa ludowa tojadu to Pantofelki Matki Boskiej. Według porzekadła roślina (...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

JUDASZOWIEC KANADYJSKI- NIESPOTYKANE KWIATY NA PNIU-sadzonka

JUDASZOWIEC_KANADYJSKI_NIESPOTYKANE_KWIATY_NA_PNIUsadzonka OPIS ROŚLINY: Drzewko ozdobne z Ameryki Północnej, dorasta do 5 m wysokości, tworzy gęstą i szeroką koronę. Ma dekoracyjne, okrągłe liście, wiosną są brązowe, latem zielone, jesi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

SŁODKO PACHNIE LATEM - ORSZELINA - CLETHRA ALNIFOLIA

SŁODKO_PACHNIE_LATEM__ORSZELINA__CLETHRA_ALNIFOLIA OPIS ROŚLINY: Orszeliny to rzadko spotykane krzewy uprawiane dla pachnących, dzwokowatych kwiatów, zebranych w gęste, wzniesione, szczytowe grona, długości ok. 15cm. Kwitnie latem i pię(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

AZALIA JAPOŃSKA PURPUROWO-CZERWONA TOREADOR

AZALIA_JAPOŃSKA_PURPUROWOCZERWONA_TOREADOR OPIS ROŚLINY: Odmiana badzo efektownie kwitnie, w czasie kwitnienia w drugiej połowie maja i na początku czerwcu krzew jest cały przykryty kwiatami. Kwiaty są purpurowo czerwone z ciemniejszym (...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

HORTENSJA PIŁKOWANA BLUE DECKLE - HYDRANGEA SERRATA

HORTENSJA_PIŁKOWANA_BLUE_DECKLE__HYDRANGEA_SERRATA OPIS ROŚLINY: Odmiana niewysoka dorastająca do ok. 80cm-1m ma ciekawe kwiaty w kształcie płaskich ok. 15cm talerzyków. Kwiatostan złożony z centralnie ułożonych kwiatów płodny(...)
wiecej informacji »

 

cena: 20.00zł
sztuk:

HORTENSJA MAGICAL FIRE- MAGICZNY OGIEŃ-sadz. 2 letnia!!!

HORTENSJA_MAGICAL_FIRE_MAGICZNY_OGIEŃsadz._2_letnia OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! Na naszym rynku pokazała się niedawno, warta szerszego rozpowszechnienia b(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.80zł
produkt niedostępny

ŚWIDOŚLIWA LAMARCKA - DRZEWKO RODZYNKOWE - AMELANCHIER

ŚWIDOŚLIWA_LAMARCKA__DRZEWKO_RODZYNKOWE__AMELANCHIER_ OPIS ROŚLINY: Świdośliwy są jeszcze mało znane i rzadko spotykane, a są to rośliny o dużych walorach zdobniczych i użytkowych. Owoce są bogate w substancje mineralne, podobne w smaku do ow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

ŚWIECZNICA GAŁĘZIASTA - CIMICIFUGA RAMOSA-sadzonka

ŚWIECZNICA_GAŁĘZIASTA__CIMICIFUGA_RAMOSAsadzonka OPIS ROŚLINY: Efektowna bylina, pożądana w każdym ogrodzie, pięknie komponuje się z iglakami, tojadami, wysokimi dzwonkami. Dorasta aż do 2m, pokrój wzniesiony, tworzy gęste kępy. Kw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

JARZĄB - JARZĘBINA BIAŁA - SORBUS SETSCHWANESIS

JARZĄB__JARZĘBINA_BIAŁA__SORBUS_SETSCHWANESIS OPIS ROŚLINY: Kolekcjonerski, rzadko spotykany gatunek jarzębu o białych kwiatach i owocach. Liście delikatne, błyszczące w parach od 12-15 sztuk, jesienią przepięknie wybarwiają się na (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

promocjaTRYTOMA - KOLOROWE MACZUGI!!! sadzonka

TRYTOMA__KOLOROWE_MACZUGI_sadzonka OPIS ROŚLINY: Piękna roślina, jej kwiatostany wyglądają jak żółto-pomarańczowo-czerwone pochodnie i co jest rzadkością, rozwijają się od dołu ku górze. Liście są długie(...)
wiecej informacji »

 

promocja: 9.50zł
produkt niedostępny

AMBROWIEC BALSAMICZNY - NIEZAPOMNIANY WIDOK JESIENIĄ-sadz. 100cm

AMBROWIEC_BALSAMICZNY__NIEZAPOMNIANY_WIDOK_JESIENIĄsadz._100cm OPIS ROŚLINY: Jesienią niewiele drzew i krzewów może dorównać ambrowcom swoim urokiem, bo wówczas liście przebarwiają się ogniście czerwono z domieszka fioletu ró(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

STORCZYK OGRODOWY- TRÓJSKLEPKA - TRICYRTIS HIRTA

STORCZYK_OGRODOWY_TRÓJSKLEPKA__TRICYRTIS_HIRTA_ OPIS ROŚLINY: Gatunek japoński, rzadko spotykany. Bardzo interesująca roślina o osobliwych kwiatach, kojarzonych ze storczykami. Kwiaty wyrastają w kątach liści na całej długości łodygi. (...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

ZMIENIA KOLOR - FLOKS AMETHYST

ZMIENIA_KOLOR__FLOKS_AMETHYST OPIS ROŚLINY: Bardzo ciekawa odmiana, której kolor kwiatów zmienia się w zależności od ilości światła. O zmierzchu i o świcie oraz w pochmurne dni kolor jest fioletowy, w ciąg(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
produkt niedostępny

FLOKS WIŚNIOWO-FIOLETOWY LAURA - PHLOX PANICULATA

FLOKS_WIŚNIOWOFIOLETOWY_LAURA__PHLOX_PANICULATA  OPIS ROŚLINY:  Bardzo ładna odmiana o wiśniowo-fioletowych kwiatach z białym oczkiem. Kwitnie długo od lipca do października, kwiatostany duże, roślina dorasta do ok.80cm. Kwiaty (...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
produkt niedostępny

ŚWIDOŚLIWA LAMARCKA - DRZEWKO RODZYNKOWE - AMELANCHIER

ŚWIDOŚLIWA_LAMARCKA__DRZEWKO_RODZYNKOWE__AMELANCHIER_ ROŚLINA MIODODAJNA: Świdośliwy są jeszcze mało znane i rzadko spotykane, a są to rośliny o dużych walorach zdobniczych i użytkowych. Owoce są bogate w substancje mineralne, podobne w smaku(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

120 DNI KWITNIE - LAGERSTROEMIA INDICA-sadzonka 100cm

120_DNI_KWITNIE__LAGERSTROEMIA_INDICAsadzonka_100cm OPIS ROŚLINY:   Od lata do późnej jesieni drzewko obsypane jest pięknymi purpurowo-różowymi kwiatami a kwiatów jest tak dużo, że nie widać liści. Wiechy kwiat(...)
wiecej informacji »

 

cena: 29.99zł
sztuk:

KŁOKOCZKA -DRZEWKO RÓŹAŃCOWE – STAPHYLEA - CUDOWNA MOC -sadz.

KŁOKOCZKA_DRZEWKO_RÓŹAŃCOWE_–_STAPHYLEA__CUDOWNA_MOC_sadz.  OPIS ROŚLINY:   Swą cudowną moc - jak głosi legenda - zawdzięcza rozwinięciu się z laski pielgrzymiej świętego Jakuba. Przypisywano jej moc obrony ludzi przed złymi duchami (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

KONWALIA MAJOWA - CONVALLARIA MAJALIS sadz.

KONWALIA_MAJOWA__CONVALLARIA_MAJALIS_sadz.  OPIS ROŚLINY:  Według dawnych wierzeń konwalie miały przyciągać do domu dobre moce, zwiastować pokój i szczęście domownikom. Konwalie rosnące koło siebie tworzą zielony (...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.80zł
sztuk:

OSTROŁÓDKA -OXYTROPIS PURPUREA

OSTROŁÓDKA_OXYTROPIS_PURPUREA  OPIS ROŚLINY:  Bardzo rzadko spotykana bylina ogrodowa świetnie nadaje się do posadzenia na skalniaku. Łodyga silnie skrócona, liście w przyziemnej rozecie. Roślina gęsto jed(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

LAWENDA FIOLETOWA HIDCOTE BLUE - LAVANDULA ANGUSTIFOLIA-sadzonka

LAWENDA_FIOLETOWA_HIDCOTE_BLUE__LAVANDULA_ANGUSTIFOLIAsadzonka WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Surowcem lekarskim są górne części kwitnących pędów, które po ścięciu rozkłada się i suszy w cieniu, uzyskuje się też z nich olejek, kt&oacu(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

MISKANT PURPUROWY - MISCANTHUS PURPURASCENS!!!

MISKANT_PURPUROWY__MISCANTHUS_PURPURASCENS OPIS ROŚLINY: Ładna odmiana miskanta o liściach z różowymi nerwami głównymi, przybierające odcień purpurowo-zielony latem, a jesienią odcienie czerwone i pomarańczowe. Wysoko(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

TARCZOWNICA - GIGANT OGRODOWY- PELTIPHYLLUM PELATUM

TARCZOWNICA__GIGANT_OGRODOWY_PELTIPHYLLUM_PELATUM OPIS ROŚLINY: Bylina ta należy do gigantów ogrodowych, w sprzyjających warunkach osiąga wysokość nawet do 2m. Wczesną wiosną , w kwietniu, wyrasta bardzo długi ok. 1.5m pęd kwiatowy(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

TOJAD ŻÓŁTY LISI - ODSTRASZACZ KRETÓW I NORNIC - ACONITUM VULPARIA-sadzonka

TOJAD_ŻÓŁTY_LISI__ODSTRASZACZ_KRETÓW_I_NORNIC__ACONITUM_VULPARIAsadzonka_ OPIS ROŚLINY: Roślina objęta jest ścisłą ochroną gatunkową i jest umieszczona w grupie gatunków rzadkich, potencjalnie zagrożonych. Ma niespotykany wśród tojadów ż&(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

AKTINIDIA PSTROLISTNA - SMACZNE OWOCE I PIĘKNE LIŚCIE

AKTINIDIA_PSTROLISTNA__SMACZNE_OWOCE_I_PIĘKNE_LIŚCIE OPIS ROŚLINY: ODMIANA "ADAM"   Jest interesującym pnączem mogącym uatrakcyjnić każdy ogród. Kwiaty białe, o lekko cytrynowym zapachu w maju. Smaczne owoce dojrzewaj(...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.00zł
sztuk:

EGZOTYCZNA SARCOCOCCA CONFUSA - PIĘKNIE PACHNIE-sadzonka

EGZOTYCZNA_SARCOCOCCA_CONFUSA__PIĘKNIE_PACHNIEsadzonka OPIS ROŚLINY: Bardzo oryginalny krzew, w Polsce spotykany prawie wyłącznie w arboretum np. w Rogowie. Jest to gęsty, półokrągły, stale zielony krzew, uprawiany ze względu na ulistnien(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

TRAWA CYTRYNOWA - WYKWINTNA KUCHNIA - LECZNICZA -sadzonka

TRAWA_CYTRYNOWA__WYKWINTNA_KUCHNIA__LECZNICZA_sadzonka CIEKAWOSTKA: KOTY UWIELBIAJĄ TRAWĘ CYTRYNOWĄ A PSY NIEZNOSZĄ!!! MOŻNA TO WYKORZYSTAĆ ROZPYLAJĄC ROZTWÓR CYTRONELLI- PSY SIĘ USPOKAJAJĄ I PRZESTAJĄ SZCZEKAĆ ALBO BYĆ AGRESYWNE. W(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

AKTINIDIA PSTROLISTNA - SMACZNE OWOCE I PIĘKNE LIŚCIE!!!

AKTINIDIA_PSTROLISTNA__SMACZNE_OWOCE_I_PIĘKNE_LIŚCIE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: ODMIANA "ADAM"  Smaczne owoce dojrzewają w sierpniu.Owoce są lekko wydłużone, mają około 2 cm długości, są smaczne, soczyste, słodko-winne. Z jed(...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.00zł
sztuk:

KOKORYCZ CZERWONA - CORYDALIS SOLIDA G.P. BAKER

KOKORYCZ_CZERWONA__CORYDALIS_SOLIDA_G.P._BAKER  OPIS ROŚLINY:  Kokorycz pełna odmiany Baker ma bardzo ładne czerwono-różowe kwiaty o intensywnej barwie. Wyróżnia się również tym, że bardzo wcześnie i obfici(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

PAPROTNIK SZCZECINKOZĘBNY DAHLEM - POLYSTICHUM SETIFERUM

PAPROTNIK_SZCZECINKOZĘBNY_DAHLEM__POLYSTICHUM_SETIFERUM OPIS ROŚLINY: Odmiana paprotnika szczecinkozębnego o długich ok, 100cm liściach. Rośnie szybko, tworzy mocne kępy, pokrój lekko rozłożysty. Paproć zimozielona, liście dekoracyjne, k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

SMOTRAWA OKAZAŁA -TELEKIA- OKAZAŁA BYLINA!!!

SMOTRAWA_OKAZAŁA_TELEKIA_OKAZAŁA_BYLINA OPIS ROŚLINY: Okazała, wzniesiona bylina pochodząca z wilgotnych lasów Kaukazu,Turcji, Rosji. Pięknie się prezentuje posadzona przy oczku wodnym, na rabatach lub samodzielnie. Zawsze prz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
sztuk:

promocjaJAŚMINOWIEC MOZAIKOWY INNOCENCE- PHILADELPHUS

JAŚMINOWIEC_MOZAIKOWY_INNOCENCE_PHILADELPHUS OPIS ROŚLINY: O wartości tej odmiany świadczą efektownie wybarwione liście, ciemnozielone blaszki liściowe pokryte są nieregularnymi plamami, cętkami, smugami w kolorze kremowo żółt(...)
wiecej informacji »

 

promocja: 14.80zł
sztuk:

OLIWNIK SREBRZYSTY - ELAEAGNUS COMMUTATA

OLIWNIK_SREBRZYSTY__ELAEAGNUS_COMMUTATA_ OPIS ROŚLINY: Krzew o rzadko spotykanym srebrzystym ulistnieniu, oryginalnym pokroju i pachnących kwiatach!!! Liście długie do 10cm, wąskie, młode obustronnie srebrzysto owłosione, starsze z (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

TRZMIELINA OSKRZYDLONA COMPACTUS - KARŁOWY PŁONĄCY KRZEW-sadzonka

TRZMIELINA_OSKRZYDLONA_COMPACTUS__KARŁOWY_PŁONĄCY_KRZEWsadzonka OPIS ROŚLINY: Tego krzewu nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Jego piękno ukazuje się jesienią, gdy przebarwia się na FIOLETOWO-RÓŻOWO-CZERWONY kolor i jest to najbardziej widoc(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

TAWUŁA GOLD FOUNTAIN - SPIRAEA VAN HOUTEE`A

TAWUŁA_GOLD_FOUNTAIN__SPIRAEA_VAN_HOUTEE`A OPIS ROŚLINY: Ozdobna tawuła wyróżnia sie na tle innych krzewów w ogrodzie bo ma bardzo ładne złociste liście i jest widoczna z daleka. Pod koniec maja na końcach pędów (...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

FLOKS EUROPA - PACHNĄCY, EFEKTOWNY!!!

FLOKS_EUROPA__PACHNĄCY_EFEKTOWNY OPIS ROŚLINY: Efektowna, pachnąca odmiana o kwiatach białych z karminowym oczkiem, które zebrane są w gęste, rozgałęzione baldachogrona. Liście lancetowate, zielone do 11cm długości(...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
produkt niedostępny

FLOKS NIEBIESKI BLUE PARADISE- PHLOX -DOSTĘPNE OD MAJA

FLOKS_NIEBIESKI_BLUE_PARADISE_PHLOX_DOSTĘPNE_OD_MAJA OPIS ROŚLINY: SADZONKI DOSTĘPNE OD MAJA    Odmiana o niebieskich kwiatach, kwitnie lipiec sierpień, dorasta do ok. 70-80cm. Uprawa i pielęgnacja: Uprawiać w dość żyznej,(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

ŚLICZNY WIESIOŁEK CZWOROKĄTNY - OENOTHERA TETRAGONA.

ŚLICZNY_WIESIOŁEK_CZWOROKĄTNY__OENOTHERA_TETRAGONA.  OPIS ROŚLINY: Bardzo ładna bylina,gatunek północnoamerykański. Roślina ma wzniesiony pokrój i osiąga wysokość 30-50cm duże, złoto-żółte, kielichowe kwiaty s(...)
wiecej informacji »

 

cena: 5.50zł
produkt niedostępny

AZALIA WIELKOKWIATOWA FIREBALL - CIEMNOCZERWONA

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_FIREBALL__CIEMNOCZERWONA OPIS ROŚLINY: Poszukiwana i ceniona odmiana o kwiatach ciemnoczerwonych z lekkim pomarańczowym odcieniem, płatki częściowo odgiete do tyłu, tworzy kuliste kwiatostany składajace się z ok. 10(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

SZAŁWIA OMSZONA MARCUS- SALVIA NEMOROSA

SZAŁWIA_OMSZONA_MARCUS_SALVIA_NEMOROSA OPIS ROŚLINY: Przyjemnie pachnąca, kompaktowa odmiana szałwi, dorasta jedynie do ok. 20-30cm. Przy ziemi tworzy ładną kępę ciemnozielonych, pofalowanych liści ok. 8cm długości. Kwitnie obf(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

FLOKS WINDSOR - PIĘKNY POMARAŃCZOWO-RÓŻOWY-DOSTĘPNY OD MAJA

FLOKS_WINDSOR__PIĘKNY_POMARAŃCZOWORÓŻOWYDOSTĘPNY_OD_MAJA OPIS ROŚLINY: SADZONKA DOSTĘPNA OD MAJA Odmiana ma bardzo ciekawe, pachnące kwiaty w kolorze pomarańczowo różowym, które zebrane są na końcu sztywnych łodyg w duże kwiatostany(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

SZKARŁATKA CHIŃSKA - PHYTOLACCA CLAVIGERA

SZKARŁATKA_CHIŃSKA__PHYTOLACCA_CLAVIGERA Roślina poszukiwana przez hobbystów, ze względu na intrygujący wygląd, pochodzi z Chin. Jest to okazała bylina o wysokości 100-150cm. Kwiaty są niewielkie, białe po 30-80szt zebrane w s(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

CIEMIERNIK WSCHODNI - HELLEBORUS ORIENTALIS-sadzonka

CIEMIERNIK_WSCHODNI__HELLEBORUS_ORIENTALISsadzonka  OPIS ROŚLINY:  Gatunek bałkański ok. 50cm wysokości o okazałych, wachlarzowatych liściach. Liście duże, zimozielone, dłoniaste mają nawet do 40cm średnicy. Kwiaty od ciemnor&oac(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

CYTRYNIEC- OWOCE O PIĘCIU SMAKACH-SAMO ZDROWIE sadzonka

CYTRYNIEC_OWOCE_O_PIĘCIU_SMAKACHSAMO_ZDROWIE_sadzonka   OPIS ROŚLINY: W Chinach mówią że jest to owoc o pięciu smakach, ponieważ okrywa owocu jest słodka, miąższ kwaśny, nasiona gorzkie i cierpkie, a wyciągi z nasion nabierają s(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

AZALIA WIELKOKWIATOWA PARKFEUR - PACHNĄCA,CZERWONA

AZALIA_WIELKOKWIATOWA_PARKFEUR__PACHNĄCACZERWONA OPIS ROŚLINY: Stosunkowo nowa odmiana wyrózniajaca się pieknymi ognistoczerwonymi, silnie pachnącymi kwiatami. Płatki błyszczace, dość szerokie w środku z pomarańczowym odcieniem, py(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

FLOKS AUREOLE - NOWOŚĆ NA RYNKU!!!

FLOKS_AUREOLE__NOWOŚĆ_NA_RYNKU OPIS ROŚLINY: Bardzo ładna, kompaktowa odmiana o dwukolorowych kwiatach w kształcie małych różyczek, środek w kolorze fuksji- brzegi zielonkawe. Kwiaty cudownie pachną i przyciągają (...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
produkt niedostępny

KIELICHOWIEC BIAŁY - OGRODOWA KAMELIA - SINOCALYCANTHUS CHINENSIS-sadzonka

KIELICHOWIEC_BIAŁY__OGRODOWA_KAMELIA___SINOCALYCANTHUS_CHINENSISsadzonka OPIS ROŚLINY: Krzew bardzo rzadko spotykany, okaz kolekcjonerski, trudny do zdobycia. Kwiaty przepiękne,czarkowate, duże, do 7cm, podobne do kwiatów kamelii rozwijają się pod koniec czer(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.00zł
sztuk:

TRAWA CYTRYNOWA - WYKWINTNA KUCHNIA - LECZNICZA -sadzonka

TRAWA_CYTRYNOWA__WYKWINTNA_KUCHNIA__LECZNICZA_sadzonka CIEKAWOSTKA: KOTY UWIELBIAJĄ TRAWĘ CYTRYNOWĄ A PSY NIEZNOSZĄ!!! MOŻNA TO WYKORZYSTAĆ ROZPYLAJĄC ROZTWÓR CYTRONELLI- PSY SIĘ USPOKAJAJĄ I PRZESTAJĄ SZCZEKAĆ ALBO BYĆ AGRESYWNE. W(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

FLOKS JUNIOR DANCE- PHLOX PANICULATA

FLOKS_JUNIOR_DANCE_PHLOX_PANICULATA OPIS ROŚLINY: Kompaktowa, pachnącą odmiana o łososiowo- różowych kwiatach z dużym, białym oczkiem, ożywia i rozjaśnia ogrodowe zakątki, przyciąga masę motyli. Kwiaty duże 3-3.5cm(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

AZALIA JAPOŃSKA BIAŁA SCHNEEWITTCHEN

AZALIA_JAPOŃSKA_BIAŁA_SCHNEEWITTCHEN OPIS ROŚLINY: Azalia o pokroju szeroko rozłożystym, po 10 latach osiąga ok. 60cm/.80 cm szer. Liście jasnozielone, ok. 4 cm długości, błyszczące, zimą utrzymujące się na krzewie. Kwiaty (...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

PRUSZNIK-PUZYRNIK GLOIRE DE VERSAILLES - SZAFIROWA BURZA!!!

PRUSZNIKPUZYRNIK_GLOIRE_DE_VERSAILLES___SZAFIROWA_BURZA_ OPIS ROŚLINY: Prusznik ten uprawia się dla pięknych kwiatostanów o barwie pudrowo niebieskiej, tworzących się późno w sezonie i długo utrzymujących się na roślinach. Odmiana (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

NOWOŚĆ!!! PACHNĄCA HORTENSJA LEVANA - 50cm kwiaty!!!

NOWOŚĆ_PACHNĄCA_HORTENSJA_LEVANA__50cm_kwiaty NOWOŚĆ NA RYNKU!!! LICENCYJNA, RZADKA ODMIANA! ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! Kwiatostany tej hortensji są przepiękne: k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

NOWOŚĆ!!!POFALOWANA HORTENSJA GREAT STAR - HYDRANGEA PANICULATA !!!

NOWOŚĆPOFALOWANA__HORTENSJA_GREAT_STAR__HYDRANGEA_PANICULATA_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!!   Odmiana LE VASTERIVAL- GRET STAR TO NOWOŚĆ NA RYNKU HORTENSJI, NAGRO(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

ZARZYCZKA GÓRSKA RÓŻOWA –CORTUSA MATTHIOLI

ZARZYCZKA_GÓRSKA_RÓŻOWA_–CORTUSA_MATTHIOLI_ Urocza roślinka na skalniaki i obrzeża rabat. W maju pięknie zakwita różowymi, zwisającymi kwiatkami, zebranymi w baldaszki po 5-15 sztuk. Liście szerokoklapowane, ząbkowane, obustronnie(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk: