Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

ASTILBOIDES - ASTILBOIDES TABULARIS

ASTILBOIDES__ASTILBOIDES_TABULARIS Piękna roślina o egzotycznym wyglądzie, szczególnie pięknie wygląda posadzona w dużych ogrodach koło języczek, paproci, funkii, pluskwic. Wczesną wiosną wyrastają ogromne, ząbkowane(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
produkt niedostępny

ORSZELINA RÓŻOWA - CLETHRA ALNIFOLIA PINK SPIRE

ORSZELINA__RÓŻOWA__CLETHRA_ALNIFOLIA_PINK_SPIRE OPIS ROŚLINY:  Orszeliny to rzadko spotykane krzewy uprawiane dla pachnących, dzwokowatych kwiatów, zebranych w gęste, wzniesione, szczytowe grona, długości ok. 15cm. Odmiana PINK SP(...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.80zł
produkt niedostępny

FLOKS POMARAŃCZOWY - PHLOX ORANGE PERFECTION-DOSTĘPNE OD MAJA

FLOKS_POMARAŃCZOWY__PHLOX__ORANGE_PERFECTIONDOSTĘPNE_OD_MAJA OPIS ROŚLINY: SADZONKI DOSTĘPNE OD MAJA Floks o pomarańczowo karminowym kolorze kwiatów jest bardzo rzadko spotykany i warto go mieć w swoim ogrodzie. Kwitnie długo od lipca do paździ(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

SZAŁWIA SCHWELLENBURG - SALVIA PLUMOSA -PURPUROWE, PEŁNE KWIATY

SZAŁWIA_SCHWELLENBURG__SALVIA_PLUMOSA_PURPUROWE_PEŁNE_KWIATY_ OPIS ROŚLINY: Atrakcyjna odmiana o wyróżniających się, wybitnie dekoracyjnych, purpurowych, pełnych, "pierzastych" kwiatostanach, nietypowych dla tego gatunku szałwi. Kwitnie (...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

OLIWNIK SREBRZYSTY - ELAEAGNUS COMMUTATA

OLIWNIK_SREBRZYSTY__ELAEAGNUS_COMMUTATA_ OPIS ROŚLINY: Krzew o rzadko spotykanym srebrzystym ulistnieniu, oryginalnym pokroju i pachnących kwiatach!!! Liście długie do 10cm, wąskie, młode obustronnie srebrzysto owłosione, starsze z (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

HORTENSJA PINK LADY - RÓŻOWA DAMA!!!

HORTENSJA_PINK_LADY__RÓŻOWA_DAMA OPIS ROŚLINY: Dekoracyjna odmiana o dużych, stożkowych kwiatach ok. 20cm długości, której kwiatostany składają się zarówno z kwiatów płodnych jak i dość dużych, czte(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
produkt niedostępny

DWUBARWNA JEŻÓWKA GUAVA ICE

DWUBARWNA_JEŻÓWKA_GUAVA_ICE OPIS ROŚLINY: Odmiana kompaktowa o bardzo dużych kwiatach, środek pomponowy w kolorze rdzawym otoczony jest różowymi kwiatami języczkowymi. Kwiaty pachnące, wabią pszczoły i motyle, l(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
produkt niedostępny

BIAŁA AZALIA SCHNEEGOLD - ROZJAŚNIA OGRÓD!!!

BIAŁA_AZALIA_SCHNEEGOLD__ROZJAŚNIA_OGRÓD OPIS ROŚLINY: Odmiana należy do azalii niższych, po 10 latach osiąga ok. 80cm. Kwitnie przed rozwojem liści na przełomie maja i czerwca, kwiaty białe z żółtą plamką i lekko falisty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 26.00zł
produkt niedostępny

SMACZNE, MAŁE KIWI - AKTINIDIA SAMOPYLNA ISSAI!!!

SMACZNE_MAŁE_KIWI__AKTINIDIA_SAMOPYLNA_ISSAI WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE I LECZNICZE: Owoce są smaczne o dużej wartości dietetycznej i leczniczym zastosowaniu. Dzięki gładkiej skórce mogą być spożywane na surowo, bez obierania, suszo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
produkt niedostępny

DEJNANTE BIAŁE- OGRODOWY RARYTAS - DEINANTHE BIFIDA

DEJNANTE_BIAŁE_OGRODOWY_RARYTAS__DEINANTHE_BIFIDA OPIS ROŚLINY: Te bardzo rzadko spotykane byliny to królowe cienistych rabat, gdzie pięknie rosną i tworzą dużą kępę. Latem pokazują się białe,pełne kwiaty zebrane w przewisajace w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk: