Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Produkty promocyjne

CZYSTEK KRETEŃSKI - BORELIOZA - CISTUS CRETICUS

CZYSTEK KRETEŃSKI - BORELIOZA - CISTUS CRETICUS
CZYSTEK KRETEŃSKI - BORELIOZA - CISTUS CRETICUS 1583085457_1.jpg CZYSTEK KRETEŃSKI - BORELIOZA - CISTUS CRETICUS 1583085457_2.jpg
cena: 6.80zł (6.30zł netto)
ID produktu 1404
producent: SKLEP
dostępność: dostępny
waga: 0.001 KG
sztuk:
powiększ

Opis prezentowanego produktu

 WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE:
Roślina lecznicza, surowcem są suszone liście. Czystek jest jednym z najbogatszych źródeł polifenoli. Cistus creticus ma wiele bardzo pozytywnych właściwości. Ma właściwości neutralizujące wolne rodniki, które są odpowiedzialne za wiele chorób w tym raka. Olejek z czystka ma właściwości przeciwbakteryjne, przeciw wirusowe, przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwalergiczne. Pomocny w leczeniu boreliozy, pozwala zahamować powikłania i wzrost bakterii Borrelia burgdorferi, która odpowiedzialne jest są za rozwój choroby. Ziele czystka pomaga przy chorobach gardła, krtani oskrzeli i płuc, zapobiega tworzeniu się blaszek miażdżycowych.
WŁAŚCIWOŚCI JADALNE:
Zielona herbata ma niesamowite właściwości lecznicze i dla wielu osób jest nieodłącznym preparatem na wiele dolegliwości.
OPIS ROŚLINY:
Zimozielony, kompaktowy krzew, pochodzi z południowej Europy. Kwitnie wiosną w kolorach od różu do fioletu. Czystek osiąga wysokość 60-100 cm. Ze względu na szerokie możliwości zastosowania, czystek kreteński jest coraz częściej uprawianą rośliną. Roślina ta jest źródłem żywicy labdanum, stosowanej w perfumach jako zamiennik ambry.
Uprawa i pielęgnacja:
Preferuje dobrze przepuszczalną, żyzną glebę i najlepiej w pełnym słońcu. Należy uprawiać w donicach, które wiosną wystawia się na dwór, a jesienią chowa do chłodnego pomieszczenia.
Komplet: 50 nasion

Do nasion otrzymasz wiele cennych i pomocnych porad przydatnych przy wysiewie!!!

ŹRÓDŁA:
By Robert Flogaus-Faust - Praca własna, CC BY 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=81917220 BEZ ZMIAN, By H. Zell - Praca własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=57708256BEZ ZMIAN, By User:Tigerente - Fotografia własna, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=594336BEZ ZMIAN

Cena: 6.8 z

Zadaj pytanie dotyczące produktu

adres e-mail:
treść zapytania:
przepisz kod z obrazka:
 

 

Dodaj własną opinię

adres e-mail:
treść opinii:
ocena:
przepisz kod z obrazka: