Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
liczba produktów w tej kategorii: 14                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1
liczba produktów na stronie: sortuj wg.

LEKARZ DOMOWY - CZOSNEK NIEDŹWIEDZI - ALLIUM URSINUM-sadzonka

LEKARZ_DOMOWY__CZOSNEK_NIEDŹWIEDZI__ALLIUM_URSINUMsadzonka WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Wspaniała roślina lecznicza i ozdobna, objęta w Polsce od 2004 r. częściową ochroną gatunkową. Ma silne działanie bakteriobójcze, obniża ciśnienie krwi, k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

PYSZNE KASZTANY Z WŁASNEGO DRZEWA - CASTANEA SATIVA

PYSZNE_KASZTANY_Z_WŁASNEGO_DRZEWA__CASTANEA_SATIVA_ WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: MARONY- tak nazywają się jadalne owoce tego kasztanowca. Są one bardzo smaczne i można je spożywać upieczone, w smaku są słodkie i lekko orzechowe. Jak postępować z(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

DEREŃ JADALNY - DEKORACYJNY KRZEW, CENNE OWOCE!!!

DEREŃ_JADALNY__DEKORACYJNY_KRZEW_CENNE_OWOCE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Czerwone owoce są jadalne, zawierają 14% cukru, dobre są na dżemy, syropy, soki, wina, nalewki (dereniówka- uznawana przez koneserów za najlepszą), można (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.00zł
sztuk:

RDEST WĘŻOWNIK - POLYGONUM BISTORTA

RDEST_WĘŻOWNIK__POLYGONUM_BISTORTA_ WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Rdest wężownik to wieloletnia, wysmukła bylina o bogatych właściwościach leczniczych, które wykorzystywane są do leczenia wielu chorób. Przez zielarzy (...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

AKTINIDIA PSTROLISTNA - SMACZNE OWOCE I PIĘKNE LIŚCIE!!!

AKTINIDIA_PSTROLISTNA__SMACZNE_OWOCE_I_PIĘKNE_LIŚCIE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: ODMIANA "ADAM"  Smaczne owoce dojrzewają w sierpniu.Owoce są lekko wydłużone, mają około 2 cm długości, są smaczne, soczyste, słodko-winne. Z jed(...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.00zł
sztuk:

TRAWA CYTRYNOWA - WYKWINTNA KUCHNIA - LECZNICZA -sadzonka

TRAWA_CYTRYNOWA__WYKWINTNA_KUCHNIA__LECZNICZA_sadzonka CIEKAWOSTKA: KOTY UWIELBIAJĄ TRAWĘ CYTRYNOWĄ A PSY NIEZNOSZĄ!!! MOŻNA TO WYKORZYSTAĆ ROZPYLAJĄC ROZTWÓR CYTRONELLI- PSY SIĘ USPOKAJAJĄ I PRZESTAJĄ SZCZEKAĆ ALBO BYĆ AGRESYWNE. W(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

PYSZNOGŁÓWKA SZKARŁATNA- MONARDA `CAMBRIDGE SCARLET-sadzonka

PYSZNOGŁÓWKA_SZKARŁATNA_MONARDA_`CAMBRIDGE_SCARLETsadzonka  WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE:  Napar z ziela pysznogłówki działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i wykrztuśnie. Można zaparzać zmieszane razem liście i kwiaty. W połączeniu z mi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 8.80zł
sztuk:

MIŁORZĄB Z EPOKI DINOZAURÓW - GINKGO BILOBA

MIŁORZĄB_Z_EPOKI_DINOZAURÓW__GINKGO_BILOBA WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Miłorząb jest stosowany w medycynie jako środek opóźniający starzenie, w profilaktyce chorób serca i mózgu. Stosowany jest w leczeniu choroby Altz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

AKEBIA - SMACZNE, SŁODKIE OWOCE!!!

AKEBIA__SMACZNE_SŁODKIE_OWOCE_ WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Bardzo interesująco wyglądają mięsiste owoce, złożone z kilku jagód o długości do 10 cm, wyglądających jak parówki. Owoce z zewnątrz są fioletowe, a(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

GOJA - DBAJ O ZDROWIE -LYCIUM CHINENSE-sadzonka

GOJA__DBAJ_O_ZDROWIE_LYCIUM_CHINENSEsadzonka OPIS ROŚLINY:    Owoce odmiany LYCIUM BARBARUM ‘New Big’ lub 'Korean Big'są większe -długości 2 cm i średnicy 1 cm i słodsze niż owoce gatunku. Jest to ładny k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

CYTRYNIEC- OWOCE O PIĘCIU SMAKACH-SAMO ZDROWIE-sadzonka

CYTRYNIEC_OWOCE_O_PIĘCIU_SMAKACHSAMO_ZDROWIEsadzonka OPIS ROŚLINY: W Chinach mówią że jest to owoc o pięciu smakach, ponieważ okrywa owocu jest słodka, miąższ kwaśny, nasiona gorzkie i cierpkie, a wyciągi z nasion nabierają słonego (...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

LAWENDA FIOLETOWA HIDCOTE BLUE - LAVANDULA ANGUSTIFOLIA-sadzonka

LAWENDA_FIOLETOWA_HIDCOTE_BLUE__LAVANDULA_ANGUSTIFOLIAsadzonka WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Surowcem lekarskim są górne części kwitnących pędów, które po ścięciu rozkłada się i suszy w cieniu, uzyskuje się też z nich olejek, kt&oacu(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

OLIWNIK BALDASZKOWATY- ŚWIETNY NA NALEWKI

OLIWNIK_BALDASZKOWATY_ŚWIETNY_NA_NALEWKI WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Niedawno odkryto że owoce zawierają duże ilości likopenu(przeciwutleniacza), około siedmiu do siedemnastu razy więcej niż w pomidorach. Likopen jest niezastapiony w (...)
wiecej informacji »

 

cena: 27.00zł
sztuk:

PYSZNOGŁÓWKA FIOLETOWO-NIEBIESKA-BERGAMOTKA - MONARDA

PYSZNOGŁÓWKA_FIOLETOWONIEBIESKABERGAMOTKA__MONARDA  WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE I SMAKOWE:  Napar z ziela pysznogłówki działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i wykrztuśnie. Można zaparzać zmieszane razem liście i kwiaty. W połąc(...)
wiecej informacji »

 

cena: 8.80zł
sztuk:
liczba produktów w tej kategorii: 14                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1