Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
liczba produktów w tej kategorii: 37                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1
liczba produktów na stronie: sortuj wg.

KIELICHOWIEC BIAŁY - OGRODOWA KAMELIA - SINOCALYCANTHUS

KIELICHOWIEC_BIAŁY__OGRODOWA_KAMELIA___SINOCALYCANTHUS_ OPIS ROŚLINY: Krzew bardzo rzadko spotykany, okaz kolekcjonerski, trudny do zdobycia. Kwiaty przepiękne,czarkowate, duże, do 7cm, podobne do kwiatów kamelii rozwijają się pod koniec czer(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.00zł
produkt niedostępny

KOKORYCZ SZLACHETNA – CORYDALIS NOBILIS.

KOKORYCZ_SZLACHETNA_–_CORYDALIS_NOBILIS.  OPIS ROŚLINY:    Przepiękna, odmiana o niebiesko zielonych, pierzastych liściach długości do 30cm i jasno żółtych kwiatach, każdy z brązowa plamką i krótką, (...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

ŻÓŁTY BEZ - WIELKA RZADKOŚĆ W OGRODZIE!!!- SYRINGA VULGARIS

ŻÓŁTY_BEZ__WIELKA_RZADKOŚĆ_W_OGRODZIE_SYRINGA_VULGARIS_ OPIS ROŚLINY: LILAKI O ŻÓŁTYM ZABARWIENIU KWIATOSTANÓW SĄ NADAL BARDZO RZADKO SPOTYKANE W OGRODACH I WARTE SĄ ROZPOWSZECHNIENIA. Krzew dorasta do ok 3m, rośnie dość szybko. K(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

ZIMOZIELONA, EFEKTOWNA SKIMIA - PIĘKNA ZIMĄ

ZIMOZIELONA_EFEKTOWNA_SKIMIA__PIĘKNA_ZIMĄ OPIS ROŚLINY :SADZONKI DOSTĘPNE W KWIETNIU!!!   Krzew zimozielony, o kulistym pokroju, ma piękne, ciemnozielone, błyszczące liście. Osiąga wysokość do ok.1.5m. Kwiaty białe, zebrane w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 27.80zł
sztuk:

KŁOKOCZKA -DRZEWKO RÓŹAŃCOWE – STAPHYLEA - CUDOWNA MOC -sadz.

KŁOKOCZKA_DRZEWKO_RÓŹAŃCOWE_–_STAPHYLEA__CUDOWNA_MOC_sadz.  OPIS ROŚLINY:   Swą cudowną moc - jak głosi legenda - zawdzięcza rozwinięciu się z laski pielgrzymiej świętego Jakuba. Przypisywano jej moc obrony ludzi przed złymi duchami (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

CZARNOLISTNY KONWALNIK- NIESPOTYKANY OPHIOPOGON!!!

CZARNOLISTNY_KONWALNIK_NIESPOTYKANY__OPHIOPOGON Konwalnik "NIGRESCENS" jest doskonałą rośliną okrywową. Pochodzi z cienistych obszarów leśnych w Korei i Japonii. Odmiana konwalnika ‘Nigrescens’ cechuje się rzadki(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

JAKARANDA - NIEBIESKIE ZJAWISKO - JACARANDA MIMOSIFOLIA - sadzonka!!!

JAKARANDA__NIEBIESKIE_ZJAWISKO__JACARANDA_MIMOSIFOLIA__sadzonka  OPIS ROŚLINY:     Jakaranda należy do najpiękniej kwitnących roślin na świecie, w cieplejszym klimacie ta roślina to dość rozłożyste drzewo, bardzo często (...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

DEJNANTE BIAŁE- OGRODOWY RARYTAS - DEINANTHE BIFIDA

DEJNANTE_BIAŁE_OGRODOWY_RARYTAS__DEINANTHE_BIFIDA OPIS ROŚLINY: Te bardzo rzadko spotykane byliny to królowe cienistych rabat, gdzie pięknie rosną i tworzą dużą kępę. Latem pokazują się białe,pełne kwiaty zebrane w przewisajace w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

DEJNANTE NIEBIESKIE- OGRODOWY RARYTAS - DEINANTHE CAERULEA

DEJNANTE_NIEBIESKIE_OGRODOWY_RARYTAS__DEINANTHE_CAERULEA OPIS ROŚLINY: Te bardzo rzadko spotykane byliny to królowe cienistych rabat, gdzie pięknie rosną i tworzą dużą kępę. Latem pokazują się bladobieskie kwiaty zebrane w przewisajace wi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 866.16zł
sztuk:

MAK NIEBIESKI - MEKONOPS - MECONOPSIS BETONICIFOLIA-sadzonka

MAK_NIEBIESKI__MEKONOPS__MECONOPSIS_BETONICIFOLIAsadzonka OPIS ROŚLINY: SADZONKA DOSTĘPNA OD KWIETNIA!!! Bardzo dekoracyjny mekonops bukwicolistny, pochodzi z Tybetu. Ma rdzawo owłosione pędy wysokości 60-100cm i jajowate, karbowane, jasno-zielonkawo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.00zł
sztuk:

MUKDENIA KARASUBA - RZADKA, POSZUKIWANA BYLINA!!!

MUKDENIA_KARASUBA__RZADKA_POSZUKIWANA_BYLINA OPIS ROŚLINY: Bardzo efektowna bylina z krótkimi, grubymi kłączami i dłoniastymi z 5 do 9 klapami liśćmi długości 15cm. Liście wiosną rozwijają się zielone, latem poczynając od(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
produkt niedostępny

TRÓJLIST WIELKOKWIATOWY - TRILLIUM GRANDIFLORUM

TRÓJLIST_WIELKOKWIATOWY__TRILLIUM_GRANDIFLORUM OPIS ROŚLINY: Bujna, kępiasta bylina o prawie siedzących, jajowatych do okrągłych, ciemnozielonych liściach, długości do 30cm. Wiosną i latem pojawiają się ponad liśćmi czysto białe kw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 29.81zł
produkt niedostępny

TRZMIELINA TIMBER CREEK-PŁONĄCY KRZEW-sadzonka

TRZMIELINA_TIMBER_CREEKPŁONĄCY_KRZEWsadzonka_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA WYRÓŻNIA SIĘ SZYBSZYM WZROSTEM OD GATUNKU, DLATEGO WARTA JEST POSADZENIA!!! Tego krzewu nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Jego piękno ukazuje się jesieni(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

LILAK PSTROLISTNY AUCUBAEFOLIA - SYRINGA VULGARIS

LILAK_PSTROLISTNY_AUCUBAEFOLIA___SYRINGA_VULGARIS_  OPIS ROŚLINY: ROŚLINA DLA AMATORÓW NOWOŚCI OGRODNICZYCH !!!! Jest to nowsza odmiana, wyhodowana w Kanadzie. Jak większość bzów kwitnie w maju, kwiaty są słodko pachnące,(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk:

EGZOTYCZNA SARCOCOCCA CONFUSA - PIĘKNIE PACHNIE-sadzonka

EGZOTYCZNA_SARCOCOCCA_CONFUSA__PIĘKNIE_PACHNIEsadzonka OPIS ROŚLINY: Bardzo oryginalny krzew, w Polsce spotykany prawie wyłącznie w arboretum np. w Rogowie. Jest to gęsty, półokrągły, stale zielony krzew, uprawiany ze względu na ulistnien(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

TRZMIELINA TIMBER CREEK -PŁONĄCY KRZEW - sadzonka

TRZMIELINA_TIMBER_CREEK_PŁONĄCY_KRZEW__sadzonka_ OPIS ROŚLINY: ODMIANA WYRÓŻNIA SIĘ SZYBSZYM WZROSTEM OD GATUNKU, DLATEGO WARTA JEST POSADZENIA!!! Tego krzewu nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Jego piękno ukazuje się jesi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

KIELICHOWIEC WONNY - TRUSKAWKOWY ZAPACH-sadzonka 4 letnia

KIELICHOWIEC_WONNY__TRUSKAWKOWY_ZAPACHsadzonka_4_letnia__ OPIS ROŚLINY: Przepiękny krzew nazywany krzewem truskawkowym, ponieważ zapach jego kwiatów przypomina niektórym truskawki, innym ananasy czy banany, a pędy i kora pachną goździka(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.00zł
sztuk:

AMSONIA NADREŃSKA BLUE ICE-RZADKOŚĆ KOLEKCJONERSKA

AMSONIA_NADREŃSKA_BLUE_ICERZADKOŚĆ_KOLEKCJONERSKA OPIS ROŚLINY: Amsonie są rzadko spotykane w naszych ogrodach bo sadzonki są trudno dostępne i rzadko produkowane w szkółkach. Odmiana BLUE ICE- NIEBIESKA GWIAZDA wyróżnia się (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
produkt niedostępny

KOKORYCZ CZERWONA - CORYDALIS SOLIDA G.P. BAKER

KOKORYCZ_CZERWONA__CORYDALIS_SOLIDA_G.P._BAKER  OPIS ROŚLINY:  Kokorycz pełna odmiany Baker ma bardzo ładne czerwono-różowe kwiaty o intensywnej barwie. Wyróżnia się również tym, że bardzo wcześnie i obfici(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

promocjaJAŚMINOWIEC MOZAIKOWY INNOCENCE- PHILADELPHUS

JAŚMINOWIEC_MOZAIKOWY_INNOCENCE_PHILADELPHUS OPIS ROŚLINY: O wartości tej odmiany świadczą efektownie wybarwione liście, ciemnozielone blaszki liściowe pokryte są nieregularnymi plamami, cętkami, smugami w kolorze kremowo żółt(...)
wiecej informacji »

 

promocja: 14.80zł
sztuk:

FORSYCJA PSTROLISTNA KUMSON - FORSYTHIA VIRIDISSIMA

FORSYCJA_PSTROLISTNA_KUMSON__FORSYTHIA_VIRIDISSIMA_ OPIS ROŚLINY: Ciekawostka wśród odmian forsycji, dekoracyjna nie tylko z żółtych kwiatów. Osiąga wysokość do 2 m. Liście są bardzo interesujące. Posiadają niespotykan(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

UNIKATOWY KIELICHOWIEC VENUS-CALYCANTHUS

UNIKATOWY_KIELICHOWIEC_VENUSCALYCANTHUS_ OPIS ROŚLINY: Kolekcjonerska odmiana o niezwykłych, białych kwiatach pachnących truskawkami i melonami. Odmiana powstała przez skrzyżowanie ze sobą trzech różnych odmian kielichowca(...)
wiecej informacji »

 

cena: 48.00zł
produkt niedostępny

WAWRZYNEK GŁÓWKOWY - DAPHNE CNEORUM

WAWRZYNEK_GŁÓWKOWY__DAPHNE_CNEORUM OPIS ROŚLINY: Rzadko spotykana roślina dla amatorów i kolekcjonerów ciekawych roślin. Pięknie wygląda jak kwitnie i cudownie pachnie, zapach czuje się w całym ogrodzie. Kwitni(...)
wiecej informacji »

 

cena: 35.00zł
sztuk:

MACIERZANKA CYTRYNOWA DOONE VALLEY - THYMUS CITRIODORUS

MACIERZANKA_CYTRYNOWA_DOONE_VALLEY__THYMUS_CITRIODORUS_ OPIS ROŚLINY: Macierzanki należą do najlepszych roślin miododajnych rosnących na glebach piaszczystych, są licznie odwiedzane przez pszczoły - do 20 pszczół na jednym metrze kwadratow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
produkt niedostępny

ŁUBIENNIK CHIŃSKI - THERMOPSIS CHINENSIS

ŁUBIENNIK_CHIŃSKI__THERMOPSIS_CHINENSIS_ OPIS ROŚLINY: Roślina mało znana, przypomina z wyglądu łubin, długowieczna i bardzo efektowna. Kwiatostany duże do 40cm koloru żółtego, pędy wzniesione, grube, dorasta do ok. 60cm. (...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

TRĘDOWNIK VARIEGATA - SCROPHULARIA AURICULATA

TRĘDOWNIK_VARIEGATA__SCROPHULARIA_AURICULATA ROŚLINA MIODODAJNA: Przez pszczelarzy trędownik bulwiasty uważany jest za jedną z najbardziej wydajnych krajowych bylin miododajnych.Wydajność miodowa 700 kg/ha. OPIS ROŚLINY:Efektowna(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

GORYCZKA ŻÓŁTA - GENTIANA LUTEA

GORYCZKA_ŻÓŁTA__GENTIANA_LUTEA OPIS ROŚLINY: Ta goryczka to odmiana jeszcze bardzo rzadko spotykana, a jest warta posadzenia, ze względu na niespotykany żółty kolor kwiatów. Należy również do grupy gory(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
sztuk:

SARUMA - SARUMA HENRYI - DLA KOLEKCJONERÓW

SARUMA__SARUMA_HENRYI__DLA_KOLEKCJONERÓW OPIS ROŚLINY: Roślina wyglądem przypomina olbrzymiego kopytnika-giganta. Dorasta do ok. 1-1.5m, młode liście owłosione, brązowe, starsze zielonkawo-brązowe, duże, sercowate ok. 15cm długo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

SKRZYDLINKA KOTSCHYI - AETHIONEMA

SKRZYDLINKA_KOTSCHYI__AETHIONEMA_ OPIS ROŚLINY: Roślina kompaktowa, niewysoka ok. 20cm która kwitnie wczesnym latem. Listki ułożone na pędzie spiralnie koloru niebiesko-zielonego. Łodygi półzdrewniałe, pokr&oac(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

ASTER ŻÓŁTY OŻOTA - ASTER LINOSYRIS

ASTER_ŻÓŁTY_OŻOTA__ASTER_LINOSYRIS OPIS ROŚLINY: Roślina objęta w Polsce ścisłą ochroną gatunkową. Atrakcyjny ze względu na nietypową barwę i kształt kwiatów, prawie zupełnie niespotykany w ogrodach. Jest bardzo p(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

JARZĄB - JARZĘBINA BIAŁA - SORBUS SETSCHWANESIS

JARZĄB__JARZĘBINA_BIAŁA__SORBUS_SETSCHWANESIS OPIS ROŚLINY: Kolekcjonerski, rzadko spotykany gatunek jarzębu o białych kwiatach i owocach. Liście delikatne, błyszczące w parach od 12-15 sztuk, jesienią przepięknie wybarwiają się na (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

PALECZNIK CHIŃSKI - DECAISNEA FARGESII

PALECZNIK_CHIŃSKI__DECAISNEA_FARGESII OPIS ROŚLINY:  Charakterystyczny i oryginalny krzew wzbudzający w okresie owocowania ogólne zainteresowanie. Cenny w kolekcjach i atrakcyjny w ogrodach szczególnie jesienią X-XI(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

OCZAR JAPOŃSKI-ZWIASTUN WIOSNY- HAMAMELIS

OCZAR_JAPOŃSKIZWIASTUN_WIOSNY_HAMAMELIS OPIS ROŚLINY:  Kolekcjonerskie oczary to zwiastuny wiosny. Jak zima jest łagodna to mogą kwitnąć już pod koniec stycznia a kwiaty nie boja się mrozu. Na dworze pada śnieg a drzewko pokry(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

LOBELIA HADSPEN PURPLE- LOBELIA SPECIOSA

LOBELIA_HADSPEN_PURPLE_LOBELIA_SPECIOSA  OPIS ROŚLINY:  Atrakcyjna odmiana lobelii o intensywnie fioletowych kwiatach, z daleka widoczny akcent na rabacie. Kwitnie długo od lipca do września, przyciąga motyle i pszczoły. Pok(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.12zł
sztuk:

TOJEŚĆ PURPUROWA - LYSIMACHIA ATROPURPUREA

TOJEŚĆ_PURPUROWA__LYSIMACHIA_ATROPURPUREA  OPIS ROŚLINY:  Stosunkowo niedawno wprowadzona do ogrodów odmiana o pięknym burgundowo-fioletowym kolorze kwiatów. Odmiana podobna z pokroju do tojeści orszelinowatej, kt&(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.79zł
sztuk:

OSTROŁÓDKA -OXYTROPIS PURPUREA

OSTROŁÓDKA_OXYTROPIS_PURPUREA  OPIS ROŚLINY:  Bardzo rzadko spotykana bylina ogrodowa świetnie nadaje się do posadzenia na skalniaku. Łodyga silnie skrócona, liście w przyziemnej rozecie. Roślina gęsto jed(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

NEILLA AFFINIS - RZADKOŚĆ

NEILLA_AFFINIS__RZADKOŚĆ  OPIS ROŚLINY:  Neillia affinis pochodzi z zachodnich Chin. Jest rzadko spotykana w ogrodach a zasługuje na szersze rozpowszechnienie. Pod koniec wiosny i wczesnym latem podziwiać można(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:
liczba produktów w tej kategorii: 37                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1