Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

TAMARYSZEK PINK CASCADE - TAMARIX RAMOSISSIMA

TAMARYSZEK_PINK_CASCADE__TAMARIX_RAMOSISSIMA OPIS ROŚLINY: Efektowny krzew o łukowato wygiętych pędach, dorastający do 2-3 m wysokości i szerokości. Listki łuskowate, drobne, szarozielone. Obficie kwitnie latem VII - VIII, na końcach (...)
wiecej informacji »

 

cena: 17.80zł
produkt niedostępny

NOWOŚĆ- HORTENSJA WZGÓRZA ŚNIEGU - HYDRANGEA HAYES STARBURST

NOWOŚĆ_HORTENSJA_WZGÓRZA_ŚNIEGU__HYDRANGEA_HAYES_STARBURST OPIS ROŚLINY: Stosunkowo nowa odmiana hortensji Annabelle o kwiatostanach zbudowanych z pełnych, gwiazdkowych kwiatów płonych, które nieprzerwanie rosną, powiększając ciągle kwi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.80zł
produkt niedostępny

WIELKA RZADKOŚĆ - BAPTYSJA ŻÓŁTA- BAPTYSIA CINEREA

WIELKA_RZADKOŚĆ__BAPTYSJA_ŻÓŁTA_BAPTYSIA_CINEREA   OPIS ROŚLINY: Niezwykle rzadko spotykana w ogrodach baptysja o żółtym kolorze kwiatów. Roślina jest niższa, jej pędy układają się bardziej poziomo niż u baptysi austr(...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
produkt niedostępny

KULNIK SERCOLISTNY NIEBIESKI - GLOBULARIA CORDIFOLIA-sadzonka

KULNIK_SERCOLISTNY_NIEBIESKI__GLOBULARIA_CORDIFOLIAsadzonka  OPIS ROŚLINY:   Zimozielona, obficie kwitnąca roślina, ozdobna przez cały sezon. Tworzy zwarte kobierce o wysokości ok. 5cm. W maju i czerwcu wyrasta mnóstwo kwiató(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
produkt niedostępny

SZCZAWIK WIELOBARWNY - OXALIS VERSICOLOR

SZCZAWIK_WIELOBARWNY__OXALIS_VERSICOLOR OPIS ROŚLINY: Wyjątkowa odmiana o kwiatach w postaci białych lejków z czerwonym brzegiem, które otwierają się do słońca, przy pochmurnej pogodzie pozostają zwinięte i przypomi(...)
wiecej informacji »

 

cena: 10.80zł
produkt niedostępny

NOWOŚĆ- RÓŻOWA ANNABELL HORTENSJA INVINCIBELLE

NOWOŚĆ_RÓŻOWA_ANNABELL___HORTENSJA_INVINCIBELLE_ OPIS ROŚLINY: Nowa rewelacyjna odmiana, stanowiąca przełom w hodowli tego gatunku. Pokrojem przypomina dobrze znaną Annabelle, od której pochodzi ale wyróżnia się różow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 35.00zł
produkt niedostępny

DATURA POWABNA RÓŻOWA PINK - BRUGMANSIA SUAVEOLENS-sadzonka

DATURA_POWABNA_RÓŻOWA_PINK__BRUGMANSIA_SUAVEOLENSsadzonka_ Przepiękna datura o wielkich, różowych kwiatach, które silnie pachną wieczorem. Kwiaty maja ok. 30-50cm długości. Roślina silnie rośnie i mocno się krzewi. W sezonie może wydać(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
produkt niedostępny

HORTENSJA BUKIETOWA UNIQUE - WIELKIE KWIATOSTANY- 80cm!

HORTENSJA_BUKIETOWA_UNIQUE__WIELKIE_KWIATOSTANY_80cm_ ODMIANA CAŁKOWICIE MROZOODPORNA, KWITNIE NA PĘDACH TEGOROCZNYCH, KTÓRE WYPUSZCZA WIOSNĄ!!! Bardzo ładna odmiana hortensji mrozoodpornej, kwitnie na pędach tegorocznych. Krzewy dorastają(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
produkt niedostępny

PSZCZELNIK WĄSKOLISTNY - DRACOCEPHALUM RUYSCHIANUM-sadzonka

PSZCZELNIK_WĄSKOLISTNY__DRACOCEPHALUM_RUYSCHIANUMsadzonka ROŚLINA MIODODAJNA: Roślina miododajna, jest bardzo lubiana przez pszczoły. Dla tego warto sadzić ją w pobliżu pasiek. OPIS ROŚLINY: Roślina objęta w Polsce ścisłą ochroną gatunkow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

MISKANT AFRIKA - MISCANTHUS

MISKANT_AFRIKA__MISCANTHUS_ OPIS ROŚLINY: Bardzo ładna odmiana o pokroju wyprostowanym i liściach łukowato wygietych, dorasta do ok 1m. Liście jesienią pięknie wybarwiają się na pomarańczowo- czerwono i kolory utrzym(...)
wiecej informacji »

 

cena: 13.80zł
sztuk: