Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
liczba produktów w tej kategorii: 30                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1
liczba produktów na stronie: sortuj wg.

BIAŁA FORSYCJA - KWITNIE ZIMĄ, PIĘKNIE PACHNIE! -ABELLIOPHYLLUM

BIAŁA_FORSYCJA__KWITNIE_ZIMĄ_PIĘKNIE_PACHNIE_ABELLIOPHYLLUM OPIS ROŚLINY: Bardzo rzadki krzew o pachnących, białych kwiatach, kwitnący wczesną wiosną a nawet zimą!!! Tworzy nieduży krzew ok. 1.5m , dość rozłożysty, ciemnozielone liście często p(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.50zł
sztuk:

BUDLEJA SKRĘTOLISTNA - BUDDLEIA ALTERNIFOLIA!!!

BUDLEJA_SKRĘTOLISTNA__BUDDLEIA_ALTERNIFOLIA OPIS ROŚLINY:   Piękna, inna niż wszystkie budleja, o wysmukłych, łukowatych pędach, obsypanych późną wiosną lilaróżowymi kwiatami. Gęste, kuliste kwiatostany, długo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 17.80zł
sztuk:

DEREŃ JADALNY - DEKORACYJNY KRZEW, CENNE OWOCE!!!

DEREŃ_JADALNY__DEKORACYJNY_KRZEW_CENNE_OWOCE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Czerwone owoce są jadalne, zawierają 14% cukru, dobre są na dżemy, syropy, soki, wina, nalewki (dereniówka- uznawana przez koneserów za najlepszą), można (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.00zł
sztuk:

FOTHERGILLA MAJOR AMERYKAŃSKA - PACHNIE MIODEM!!!

FOTHERGILLA_MAJOR_AMERYKAŃSKA__PACHNIE_MIODEM OPIS ROŚLINY: Bardzo rzadko spotykany, trudny do zdobycia krzew, uprawiany ze względu na kwiaty i atrakcyjne jesienne przebarwienie liści. Liście ciemnozielone okrągłe, z ząbkowanymi brzegami(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.81zł
sztuk:

KALINA ROSEUM - ŚNIEŻNE KULE-OBFICIE KWITNIE- VIBURNUM

KALINA_ROSEUM__ŚNIEŻNE_KULEOBFICIE_KWITNIE_VIBURNUM__ Szybko rosnący krzew z asymetryczną, luźną koroną, dorasta do 3-4m. Liście jasnozielone, jesienią pięknie przebarwiają się na szkarłatno-purpurowo. Kwiaty białe, płone, w dużych, kulisty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 17.00zł
sztuk:

KIELICHOWIEC WONNY - TRUSKAWKOWY ZAPACH-sadzonka 2 letnia!

KIELICHOWIEC_WONNY__TRUSKAWKOWY_ZAPACHsadzonka_2_letnia OPIS ROŚLINY: Przepiękny krzew nazywany krzewem truskawkowym, ponieważ zapach jego kwiatów przypomina niektórym truskawki, innym ananasy czy banany, a pędy i kora pachną goździka(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.00zł
sztuk:

W RÓŻOWEJ TONACJI - NIEZAWODNA KOLKWICJA-sadzonka

W_RÓŻOWEJ_TONACJI__NIEZAWODNA_KOLKWICJAsadzonka   OPIS ROŚLINY: Ten piękny krzew bardzo dobrze nadaje się do stworzenia nieformowalnego żywopłotu, który w krótkim czasie stworzy miły klimat w ogrodzie i otoczy Twoja (...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

LILAK PALIBIN - MINIATUROWY A ZAPACH NAJSILNIEJSZY

LILAK_PALIBIN__MINIATUROWY_A_ZAPACH_NAJSILNIEJSZY OPIS ROŚLINY:  Rzadka odmiana bzu. Niski, bo tylko 1.5 metrowy krzew o bardzo regularnym półkulistym pokroju. Jest szczególnie efektowny podczas kwitnienia, gdy gęsto pokrywa si(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

SŁODKO PACHNIE LATEM - ORSZELINA - CLETHRA ALNIFOLIA

SŁODKO_PACHNIE_LATEM__ORSZELINA__CLETHRA_ALNIFOLIA OPIS ROŚLINY: Orszeliny to rzadko spotykane krzewy uprawiane dla pachnących, dzwokowatych kwiatów, zebranych w gęste, wzniesione, szczytowe grona, długości ok. 15cm. Kwitnie latem i pię(...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

PERUKOWIEC CZERWONY ROYAL PURPLE - COTINUS

PERUKOWIEC_CZERWONY_ROYAL_PURPLE__COTINUS_ OPIS ROŚLINY: Nazwa krzewu pochodzi od niezwykłych - puszystych i kulistych owocostanów przypominających perukę. Dorasta do 3 m wysokości. Przez cały okres wegetacji ma ciemnopurpurowe (...)
wiecej informacji »

 

cena: 27.80zł
sztuk:

KRZEW UBRANY W KORALE - PIĘKNOTKA - KALIKARPA - CALLICARPA BODINIERI-sadzonka

KRZEW_UBRANY_W_KORALE__PIĘKNOTKA__KALIKARPA__CALLICARPA_BODINIERIsadzonka OPIS ROŚLINY: Odmiana ozdobna „Profusion”, charakteryzującą się niższym wzrostem   obfitym owocowaniem oraz ciekawym, wiosennym, czerwono-brązowym zabarwieniem liści. &n(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

PRUSZNIK-PUZYRNIK GLOIRE DE VERSAILLES - SZAFIROWA BURZA!!!

PRUSZNIKPUZYRNIK_GLOIRE_DE_VERSAILLES___SZAFIROWA_BURZA_ OPIS ROŚLINY: Prusznik ten uprawia się dla pięknych kwiatostanów o barwie pudrowo niebieskiej, tworzących się późno w sezonie i długo utrzymujących się na roślinach. Odmiana (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

ŚWIDOŚLIWA LAMARCKA - DRZEWKO RODZYNKOWE - AMELANCHIER

ŚWIDOŚLIWA_LAMARCKA__DRZEWKO_RODZYNKOWE__AMELANCHIER_ OPIS ROŚLINY: Świdośliwy są jeszcze mało znane i rzadko spotykane, a są to rośliny o dużych walorach zdobniczych i użytkowych. Owoce są bogate w substancje mineralne, podobne w smaku do ow(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

KOLOROWA TAWLINA SEM- SORBARIA-NOWOŚĆ!!!

KOLOROWA_TAWLINA_SEM_SORBARIANOWOŚĆ OPIS ROŚLINY: INTERESUJĄCA NOWOŚĆ -DOPIERO OD NIEDAWNA DOSTĘPNA NA RYNKU! Odmiana osiągająca ok. 1m wysokości o pomarańczowo różowych młodych liściach i czerwonych pędach u nowyc(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

TRZMIELINA OSKRZYDLONA - PŁONĄCY KRZEW-sadzonka

TRZMIELINA_OSKRZYDLONA__PŁONĄCY_KRZEWsadzonka OPIS ROŚLINY: Tego krzewu nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Jego piękno ukazuje się jesienią, gdy przebarwia się na ognisty kolor czerwony i jest to najbardziej widoczny punkt w ogrod(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

TRZMIELINA OSKRZYDLONA COMPACTUS - KARŁOWY PŁONĄCY KRZEW-sadzonka

TRZMIELINA_OSKRZYDLONA_COMPACTUS__KARŁOWY_PŁONĄCY_KRZEWsadzonka OPIS ROŚLINY: Tego krzewu nie powinno zabraknąć w żadnym ogrodzie. Jego piękno ukazuje się jesienią, gdy przebarwia się na FIOLETOWO-RÓŻOWO-CZERWONY kolor i jest to najbardziej widoc(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

PERNECJA RÓŻOWA - PERNETTIA ROSEA

PERNECJA_RÓŻOWA__PERNETTIA_ROSEA Rzadka roślina z rodziny wrzosowatych. Tworzy zwarty, zimozielony krzew, pędy wyprostowane, pokryte ciemnozielonymi, błyszczącymi listkami dł. 2cm zakończonymi kolcem .Późną wiosną i w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
produkt niedostępny

BAJKOWY DEREŃ KOUSA- RZADKOŚĆ W OGRODZIE

BAJKOWY_DEREŃ_KOUSA_RZADKOŚĆ_W_OGRODZIE WŁAŚCIWOŚCI SMAKOWE: Owoce czerwone, dojrzewają jesienią, wiszą na długich szypułkach, przypominają kształtem owoc maliny. Miąż jest żołty , dla jednych smaczny dla drugich mdły. W ni(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
produkt niedostępny

KRZEW SINOBRODEGO - BARBULA - CAREOPTERIS HEAVENLY BLUE

KRZEW_SINOBRODEGO__BARBULA__CAREOPTERIS_HEAVENLY_BLUE OPIS ROŚLINY: KRZEW TEN POCHODZI Z DALEKIEGO WSCHODU, GDZIE ZWYCZAJOWO NAZYWANY JEST KRZEWEM "SINOBRODEGO" LUB "NIEBIESKĄ BRODĄ Barbula jest krzewem dorastającym do 120 cm wys(...)
wiecej informacji »

 

cena: 16.80zł
sztuk:

EUKALIPTUS MROZODPORNY - EUCALYPTUS GUNNII - sadzonka

_EUKALIPTUS_MROZODPORNY__EUCALYPTUS_GUNNII__sadzonka_ OPIS ROŚLINY: Jedyny mrozoodporny eukaliptus, prawdziwa ozdoba ogrodów i tarasów. Małe do 1.5m drzewko o białawozielonej korze, która złuszcza się każdego roku póź(...)
wiecej informacji »

 

cena: 23.80zł
sztuk:

PRUSZNIK-PUZYRNIK GLOIRE DE VERSAILLES - SZAFIROWA BURZA!!!

PRUSZNIKPUZYRNIK_GLOIRE_DE_VERSAILLES___SZAFIROWA_BURZA__ OPIS ROŚLINY: Prusznik ten uprawia się dla pięknych kwiatostanów o barwie pudrowo niebieskiej, tworzących się późno w sezonie i długo utrzymujących się na roślinach. Odmiana (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

KOLKWICJA CIEMNORÓŻOWA PINK CLOUD- KOLKWITZIA AMABILIS

KOLKWICJA_CIEMNORÓŻOWA_PINK_CLOUD_KOLKWITZIA_AMABILIS_ OPIS ROŚLINY: NOWSZA ODMIANA O KWIATACH JASKRAWO CIEMNO ROŻOWYCH, ZEBRANYCH W GĘSTE BALDACHOGRONA, KWITNIE BARDZO OBFICIE W CZERWCU. Ten piękny krzew bardzo dobrze nadaje się do stworzenia nief(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

ABELIA - NOWOŚĆ W OGRODZIE - ABELIA GRANDIFLORA

ABELIA__NOWOŚĆ_W_OGRODZIE__ABELIA_GRANDIFLORA_ OPIS ROŚLINY: Mało spotykany krzew o pachnących, różowych, lejkowatych kwiatach zebranych w szczytowych kwiatostanach na końcach pędów. kwitnie obficie na przełomie maja i w cze(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
produkt niedostępny

DEREŃ KWIECISTY RÓŻOWY - CORNUS FLORIDA RUBRA

DEREŃ_KWIECISTY_RÓŻOWY__CORNUS_FLORIDA_RUBRA OPIS ROŚLINY: Jest to jeden z najpiękniejszych krzewów ogrodowych. Odmiana poszukiwana, ponieważ jej podsadki kwiatowe mają kolor różowy. Kwiaty mają nietypową budowę, bo o ich(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
produkt niedostępny

MALOWNICZY BEZ SENSATION - SYRINGA VULGARIS

MALOWNICZY_BEZ_SENSATION__SYRINGA_VULGARIS_ OPIS ROŚLINY: Piękna odmiana, o niespotykanych dwukolorowych kwiatach. Tworzy krzew lub małe drzewko, początkowo wzniesione, o sercowatych liściach długości do 10cm. Silnie pachnące, p&oacut(...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

ODMŁADAJĄCA GOJA - SUPER ZDROWIE-sadzonka!!!

ODMŁADAJĄCA_GOJA__SUPER_ZDROWIEsadzonka OPIS ROŚLINY:   Owoce odmiany LYCIUM BARBARUM ‘New Big’ lub 'Korean Big'są większe -długości 2 cm i średnicy 1 cm i słodsze niż owoce gatunku. Jest to ładny krzew o(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

PIERIS ZIMOZIELONY VALLERY ROSE - PIERIS JAPONICA

PIERIS_ZIMOZIELONY_VALLERY_ROSE__PIERIS_JAPONICA OPIS ROŚLINY: Obficie kwitnąca odmiana o pastelowo-różowatych, delikatnych zwisających, długich kwiatostanach. Kwitnie na przełomie marca i w kwietniu. Krzew dekoracyjny, ozdobny przez (...)
wiecej informacji »

 

cena: 22.80zł
sztuk:

OLIWNIK SREBRZYSTY - ELAEAGNUS COMMUTATA

OLIWNIK_SREBRZYSTY__ELAEAGNUS_COMMUTATA_ OPIS ROŚLINY: Krzew o rzadko spotykanym srebrzystym ulistnieniu, oryginalnym pokroju i pachnących kwiatach!!! Liście długie do 10cm, wąskie, młode obustronnie srebrzysto owłosione, starsze z (...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:

TAWUŁA GOLD FOUNTAIN - SPIRAEA VAN HOUTEE`A

TAWUŁA_GOLD_FOUNTAIN__SPIRAEA_VAN_HOUTEE`A OPIS ROŚLINY: Ozdobna tawuła wyróżnia sie na tle innych krzewów w ogrodzie bo ma bardzo ładne złociste liście i jest widoczna z daleka. Pod koniec maja na końcach pędów (...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
sztuk:

KRZEWUSZKA KARMINOWO-RÓŻOWA CENTENNIAL - WEIGELA FLORIDA

KRZEWUSZKA_KARMINOWORÓŻOWA_CENTENNIAL__WEIGELA_FLORIDA  OPIS ROŚLINY:  Bardzo dekoracyjny, zwarty krzew, dorasta do 1,5 m wys. Liście owalne, ciemnozielone. Kwiaty karminowo-czerwone z różowymi końcami i żółtymi pylnikamai. (...)
wiecej informacji »

 

cena: 17.80zł
sztuk:
liczba produktów w tej kategorii: 30                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1