Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
liczba produktów w tej kategorii: 55                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1 2 3 4 5 6
liczba produktów na stronie: sortuj wg.

TARCZOWNICA - GIGANT OGRODOWY- PELTIPHYLLUM PELATUM

TARCZOWNICA__GIGANT_OGRODOWY_PELTIPHYLLUM_PELATUM OPIS ROŚLINY: Bylina ta należy do gigantów ogrodowych, w sprzyjających warunkach osiąga wysokość nawet do 2m. Wczesną wiosną , w kwietniu, wyrasta bardzo długi ok. 1.5m pęd kwiatowy(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
produkt niedostępny

PYSZNOGŁÓWKA-BERGAMOTKA FIOLETOWO-NIEBIESKA - MONARDA

PYSZNOGŁÓWKABERGAMOTKA_FIOLETOWONIEBIESKA__MONARDA  OPIS ROŚLINY:  Aromatyczna, lecznicza bylina zdobiąca ogród latem i jesienią. Kwiaty dość duże, ułożone w okółki i zebrane w główkowate kwiatostany na szczyt(...)
wiecej informacji »

 

cena: 8.80zł
sztuk:

SMOTRAWA OKAZAŁA -TELEKIA- OKAZAŁA BYLINA!!!

SMOTRAWA_OKAZAŁA_TELEKIA_OKAZAŁA_BYLINA OPIS ROŚLINY: Okazała, wzniesiona bylina pochodząca z wilgotnych lasów Kaukazu,Turcji, Rosji. Pięknie się prezentuje posadzona przy oczku wodnym, na rabatach lub samodzielnie. Zawsze prz(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
sztuk:

PENSTEMON PALCZASTY HUSKER RED - PENSTEMON DIGITALIS-sadz

PENSTEMON_PALCZASTY_HUSKER_RED__PENSTEMON_DIGITALISsadz OPIS ROŚLINY: Bardzo ładna odmiana o liściach przez cały sezon purpurowych. Osiąga wysokość 50-60cm, a w czasie kwitnienia 80-100cm. Kwitnie w VII-VIII, a kwiaty w kształcie rozchylonych dzw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 7.80zł
sztuk:

CZARNA RUTEWKA ORLIKOLISTNA - THALICTRUM BLACK STOCKINGS

CZARNA_RUTEWKA_ORLIKOLISTNA__THALICTRUM_BLACK_STOCKINGS OPIS ROŚLINY: Uwodzicielska, wysmukła ,nowsza odmiana o czarnych łodygach i puszystych, różowo lawendowych kwiatach. Dorasta do ok. 100-120cm, kwitnienie od późnej wiosny do poło(...)
wiecej informacji »

 

cena: 15.80zł
sztuk:

ŚWIECZNICA GAŁĘZIASTA - CIMICIFUGA RAMOSA-sadzonka

ŚWIECZNICA_GAŁĘZIASTA__CIMICIFUGA_RAMOSAsadzonka OPIS ROŚLINY: Efektowna bylina, pożądana w każdym ogrodzie, pięknie komponuje się z iglakami, tojadami, wysokimi dzwonkami. Dorasta aż do 2m, pokrój wzniesiony, tworzy gęste kępy. Kw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 12.80zł
sztuk:

JĘZYCZKA STRZELISTA THE ROCKET - LIGULARIA STENOCEPHALA-sadzonka

JĘZYCZKA_STRZELISTA_THE_ROCKET__LIGULARIA_STENOCEPHALAsadzonka  OPIS ROŚLINY: Jest to jedna z piękniejszych odmian wśród języczek, efektowna odmiana ozdobna z liści i kwiatów. Liście tworzą dużą kępę o wysokości ok. 60cm są duże(...)
wiecej informacji »

 

cena: 14.80zł
sztuk:

PRZYTULIA WONNA-MARZANKA- GALIUM ODORATUM-sadzonka

PRZYTULIA_WONNAMARZANKA_GALIUM_ODORATUMsadzonka WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Ziele przytuli ma zastosowanie przy leczeniu schorzeń pęcherza moczowego, dróg moczowych, hemoroidów, pomaga także przy kamicy i dolegliwościach wątroby.(...)
wiecej informacji »

 

cena: 11.80zł
sztuk:

PARZYDŁO KARZEŁEK - ARUNCUS AETHUSIFOLIUS-sadzonka

PARZYDŁO_KARZEŁEK__ARUNCUS_AETHUSIFOLIUSsadzonka OPIS ROŚLINY: Zupełny karzełek w gronie parzydeł, świetnie sprawdza się posadzony na skalniakach. Tworzy przy ziemi kuliste kępy pierzastych, kędzierzawych liści podobnych do paproci, z kt&(...)
wiecej informacji »

 

cena: 6.80zł
sztuk:

DZWONEK KROPKOWANY PLENA - CAMPANULA PUNCTATA

DZWONEK_KROPKOWANY_PLENA__CAMPANULA_PUNCTATA_ OPIS ROŚLINY: Ciekawa odmiana kwitnaca od czerwca do sierpnia. Kwiaty rurowe, opadajace w kształcie dzwonu. Kwiaty różowe, podwójne, w środku nakrapiane i pokryte włoskami. Kwiaty(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:
liczba produktów w tej kategorii: 55                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1 2 3 4 5 6