Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
Losowe produkty z podkategorii

LIPKA POKOJOWA - SPARMANIA AFRICANA- DOMOWA PIĘKNOŚĆ!!!

LIPKA_POKOJOWA__SPARMANIA_AFRICANA_DOMOWA_PIĘKNOŚĆ OPIS ROŚLINY: Lipka pokojowa to ekologiczny nawilżacz powietrza, ponieważ jej ogromne liście tracą dużo wody. Bardzo ozdobna roślina pochodząca z Afryki uprawiana ze względu na okazałe bal(...)
wiecej informacji »

 

cena: 6.50zł
sztuk:

TRAWA PAMPASOWA RÓŻOWA - CORTADERIA SELLOANA PINK

TRAWA_PAMPASOWA_RÓŻOWA__CORTADERIA_SELLOANA_PINK Niezwykle efektowna, wspaniała trawa jest prawdziwą ozdobą ogrodów. Jest bardzo wysoka ok.2-3m. Pod koniec lata pojawiają się jedwabiste, różowe kwiatostany dochodzące od 45-90cm.(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.90zł
produkt niedostępny

MAGNOLIA POŚREDNIA ALEXANDRINA - MAGNOLIA SOULANGE`A

MAGNOLIA_POŚREDNIA_ALEXANDRINA__MAGNOLIA_SOULANGE`A OPIS ROŚLINY: Duży krzew lub małe drzewko nisko osadzonej, zaokrąglonej, regularnej koronie, dorastające do 4-8m. Liście duże, jasnozielone, jesienią żółte. Kwitnie równocze(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
produkt niedostępny

OCHRONA ZDROWIA PRZEZ 365DNI - CZYSTEK- CISTUS INCANUS-nasiona

OCHRONA_ZDROWIA_PRZEZ_365DNI__CZYSTEK_CISTUS_INCANUSnasiona OPIS ROŚLINY: Zimozielone krzewy lub półkrzewy, zwykle o wysokości do 60-100 cm. Kwiaty spodeczkowate, o pomarszczonych płatkach korony w kolorze od białego przez różowy po purpu(...)
wiecej informacji »

 

cena: 6.80zł
sztuk:

PARAWAN Z FREZJI - MILIN CZERWONY - CAMPSIS

PARAWAN_Z_FREZJI__MILIN_CZERWONY__CAMPSIS_ Pnącze dorastające od 6-10m wysokości. Przyrost roczny ok. 1-2m. Kwiaty trąbkowate, przypominające kwiaty frezji, czerwono-pomarańczowe, ok. 7 cm długości ukazujące się od lipca do września(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.90zł
produkt niedostępny

KAPUSTA SITOWATA - INDIAŃSKA MUSZTARDA - BRASSICA JUNCEA GREEN GIANT

KAPUSTA_SITOWATA__INDIAŃSKA_MUSZTARDA__BRASSICA_JUNCEA_GREEN_GIANT WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Surowcem leczniczym są nasiona. Zawierają wiele substancji odżywczych, takich jak wapń, dużo witamin A, C i K, kwas foliowy, tłuszcze,siarkę, białka, sole mineralne(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
sztuk:

ŻYWORÓDKA LECZNICZA DAIGREMONTA - KALANCHOE

ŻYWORÓDKA_LECZNICZA_DAIGREMONTA__KALANCHOE WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Żyworódkę uprawia się również ze względu na jej właściwości lecznicze. Zawiera duże ilość witaminy C, mikro i makro elementów, ma właściwo(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

ŚLAZ PIŻMOWY BIAŁY- MALVA MOSCHATA

ŚLAZ_PIŻMOWY_BIAŁY_MALVA_MOSCHATA Jest to mało znana roślina ,choć spokrewniona jest z naszą rodzimą malwą. Jest to gatunek europejski. Bardzo cenna bylina ze względu na piękne białe, pachnące kwiaty i bardzo długi okres kw(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.90zł
sztuk:

SZCZEĆ BALWIERSKA- SKUTECZNA NA BORELIOZĘ

SZCZEĆ_BALWIERSKA_SKUTECZNA_NA_BORELIOZĘ_ WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Roślina lecznicza znana już od XII wieku, stosowano ja w leczeniu dny moczanowej, artretyzmu i reumatyzmu. Dzisiaj jej właściwości nabierają większego znaczenia bo o(...)
wiecej informacji »

 

cena: 4.50zł
sztuk:

WILCZOMLECZ GROSZKOWY - EUPHORBIA LATHYRIS- anty kret

WILCZOMLECZ_GROSZKOWY__EUPHORBIA_LATHYRIS_anty_kret OPIS ROŚLINY: Ciekawa, zimozielona roślina mająca właściwości odstraszające podziemne szkodniki, korzenie wydzielają nieprzyjemny zapach którego unikają gryzonie. Cecha ta jest najba(...)
wiecej informacji »

 

cena: 3.80zł
sztuk: