Kategorie
Producenci
Reklama
Kontakt

P.W. Cleome

ul. Rzemieślnicza 9
42-200 Częstochowa
tel. 511-773-251

email:

Sklepy ogrodnicze, wystawy ogrodnicze, targi ogrodnicze, hurtownie ogrodnicze, producenci
Ogrodniczy Raj w Google+

Produkty promocyjne
liczba produktów w tej kategorii: 43                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1 2 3 4 5
liczba produktów na stronie: sortuj wg.

KIELICHOWIEC BIAŁY - OGRODOWA KAMELIA - SINOCALYCANTHUS CHINENSIS-sadzonka

KIELICHOWIEC_BIAŁY__OGRODOWA_KAMELIA___SINOCALYCANTHUS_CHINENSISsadzonka OPIS ROŚLINY: Krzew bardzo rzadko spotykany, okaz kolekcjonerski, trudny do zdobycia. Kwiaty przepiękne,czarkowate, duże, do 7cm, podobne do kwiatów kamelii rozwijają się pod koniec czer(...)
wiecej informacji »

 

cena: 28.00zł
sztuk:

ŻÓŁTY BEZ - WIELKA RZADKOŚĆ W OGRODZIE!!!- SYRINGA VULGARIS

ŻÓŁTY_BEZ__WIELKA_RZADKOŚĆ_W_OGRODZIE_SYRINGA_VULGARIS_ OPIS ROŚLINY: LILAKI O ŻÓŁTYM ZABARWIENIU KWIATOSTANÓW SĄ NADAL BARDZO RZADKO SPOTYKANE W OGRODACH I WARTE SĄ ROZPOWSZECHNIENIA. Krzew dorasta do ok 3m, rośnie dość szybko. K(...)
wiecej informacji »

 

cena: 24.00zł
sztuk:

PRZEPIĘKNA RÓŻOWA TRAWA - MUHLENBERGIA CAPILLARIS

PRZEPIĘKNA_RÓŻOWA_TRAWA__MUHLENBERGIA_CAPILLARIS  OPIS ROŚLINY: Nowość na rynku w Polsce, która zachwyca przepięknym kwitnieniem jesienią! Przez 6-8 tyg. mamy widowisko w ogrodzie, piekne, różowo fioletowe kłosy, długoś(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

ZIMOZIELONA, EFEKTOWNA SKIMIA - PIĘKNA ZIMĄ

ZIMOZIELONA_EFEKTOWNA_SKIMIA__PIĘKNA_ZIMĄ OPIS ROŚLINY :SADZONKI DOSTĘPNE W KWIETNIU!!!   Krzew zimozielony, o kulistym pokroju, ma piękne, ciemnozielone, błyszczące liście. Osiąga wysokość do ok.1.5m. Kwiaty białe, zebrane w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 29.81zł
sztuk:

120 DNI KWITNIE - LAGERSTROEMIA INDICA-sadzonka 100cm

120_DNI_KWITNIE__LAGERSTROEMIA_INDICAsadzonka_100cm OPIS ROŚLINY:   Od lata do późnej jesieni drzewko obsypane jest pięknymi purpurowo-różowymi kwiatami a kwiatów jest tak dużo, że nie widać liści. Wiechy kwiat(...)
wiecej informacji »

 

cena: 29.99zł
sztuk:

KŁOKOCZKA -DRZEWKO RÓŹAŃCOWE – STAPHYLEA - CUDOWNA MOC -sadz.

KŁOKOCZKA_DRZEWKO_RÓŹAŃCOWE_–_STAPHYLEA__CUDOWNA_MOC_sadz.  OPIS ROŚLINY:   Swą cudowną moc - jak głosi legenda - zawdzięcza rozwinięciu się z laski pielgrzymiej świętego Jakuba. Przypisywano jej moc obrony ludzi przed złymi duchami (...)
wiecej informacji »

 

cena: 25.80zł
sztuk:

CZARNOLISTNY KONWALNIK- NIESPOTYKANY OPHIOPOGON!!!

CZARNOLISTNY_KONWALNIK_NIESPOTYKANY__OPHIOPOGON Konwalnik "NIGRESCENS" jest doskonałą rośliną okrywową. Pochodzi z cienistych obszarów leśnych w Korei i Japonii. Odmiana konwalnika ‘Nigrescens’ cechuje się rzadki(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

JAKARANDA - NIEBIESKIE ZJAWISKO - JACARANDA MIMOSIFOLIA - sadzonka!!!

JAKARANDA__NIEBIESKIE_ZJAWISKO__JACARANDA_MIMOSIFOLIA__sadzonka  OPIS ROŚLINY:     Jakaranda należy do najpiękniej kwitnących roślin na świecie, w cieplejszym klimacie ta roślina to dość rozłożyste drzewo, bardzo często (...)
wiecej informacji »

 

cena: 18.80zł
sztuk:

LEKARZ DOMOWY - CZOSNEK NIEDŹWIEDZI - ALLIUM URSINUM-sadzonka

LEKARZ_DOMOWY__CZOSNEK_NIEDŹWIEDZI__ALLIUM_URSINUMsadzonka WŁAŚCIWOŚCI LECZNICZE: Wspaniała roślina lecznicza i ozdobna, objęta w Polsce od 2004 r. częściową ochroną gatunkową. Ma silne działanie bakteriobójcze, obniża ciśnienie krwi, k(...)
wiecej informacji »

 

cena: 9.80zł
sztuk:

DEJNANTE BIAŁE- OGRODOWY RARYTAS - DEINANTHE BIFIDA

DEJNANTE_BIAŁE_OGRODOWY_RARYTAS__DEINANTHE_BIFIDA OPIS ROŚLINY: Te bardzo rzadko spotykane byliny to królowe cienistych rabat, gdzie pięknie rosną i tworzą dużą kępę. Latem pokazują się białe,pełne kwiaty zebrane w przewisajace w(...)
wiecej informacji »

 

cena: 19.80zł
sztuk:
liczba produktów w tej kategorii: 43                                  Aby zmienić podstronę kliknij ---------->> 1 2 3 4 5